Kategorie

Nowe ZESTAW PRZYBORÓW DO PIEROGÓW KINGHOFF KH-1641 Pokaż większe zdjęcie

ZESTAW PRZYBORÓW DO PIEROGÓW KINGHOFF KH-1641

Nowy produkt

KH-1641

37 Sztuki

76,67 zł • Zestaw 8 narzędzi do robienia pierogów wykonany jest ze stali nierdzewnej trwałej, solidnej, łatwej w użyciu i łatwej do czyszczenia. -W krótkim czasie po użyciu należy spłukać wodą.

  Zrób ciasto na pierogi. Polecamy przepis: (na 50 szt. pierogów), 2 szklanki mąki krupczatki (typ:450); 1 szklanka gorącej wody,0,25 szklanki oleju, 1 żółtko jaja. Zagnieć ciasto, rozwałkuj wałkiem na cienki płat.

  Najpierw za pomocą zestawu do robienia pierogów zrobić owijkę do pierogów (użyć okrągłych foremek) lub ruchomej wycinarki z uchwytem, a następnie umieścić owijkę na składanej formie do pierogów. Nałożyć na to trochę nadzienia na ciasto używając szpatuły, zwilżyć brzegi owijki wodą. Na koniec złóż i dociśnij, aby idealnie zakleić pieróg Dzięki temu  łatwo i szybko można zrobić dużą ilość pierogów.

  Zestaw ułatwia zrobienie knedli, ravioli, ciasta owocowe, ravioli, ciastka francuskie. Ze względu na to, że powierzchnia produktu jest stosunkowo ostra, należy używać go ostrożnie, aby zapobiec skaleczeniu.

   

   

  Zestaw zawiera:

   

  ruchoma wycinarka cista do owijki - 1 szt. 

  forma do pierogów: 9,5 cm średnicy - 1 szt. 

  forma do pierogów 7,5 cm średnicy - 1szt. 

  szpatuła do napełniania farszem (16 cm długości)-2 szt.

  okrągły trzyczęściowy zestaw do robienia pierogów: ⌀7,5 cm , ⌀8,5 cm   ⌀9,5 cm - 1szt. 

  ruchoma wycinarka- 1 szt. 

Inne produkty w tej samej kategorii: