Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie

  Informacja

  DZBANKI DO MLEKA

  W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów kuchennych do wyposażenia kawiarni, restauracji, hoteli i oczywiście gospodarstw domowych. Chcemy zaprezentować jedne z ciekawszych produktów, którymi są dzbanki do mleka. Świetnie komponują się z innymi dodatkami i są estetyczną i funkcjonalną ozdobą, która jest ważna przy zakupie każdego nie zbędnego wyposażenia. Wykonane są z nierdzewnej stali szlachetnej wysoko polerowanej, która jest bardzo wytrzymałym materiałem przeznaczonym do wieloletniego użytkowania. Stal nierdzewna jest materiałem odpornym na zarysowania i na rdzę i nie wchodzi w reakcję z płynami i pożywieniem.

  RODZAJE DZBANKÓW DO MLEKA

  W naszym sklepie znajdują się dzbanki do mleka, dzbanki na śmietanę, spieniacze oraz dzbanki z podziałką. Są to dzbanki do mleka o różnych pojemnościach, co pozwala stosować je nie tylko w dużej gastronomii ale również w małych gospodarstwach domowych. Ciekawie wyglądają w połączeniu np. z akcesoriami do zaparzania kawy lub herbaty. Dzbanki do spieniania mleka idealnie nadają się do sporządzania puszystej mlecznej pianki do kawy latte i cappuccino, natomiast dzbanki na śmietanę świetnie sprawdzą się do herbacianej bawarki. Dzbanki z podziałką ułatwią niejednemu kucharzowi odmierzenie idealnej ilości mleka lub śmietanki do przyrządzanego napoju lub ciasta. Wszystkie wyżej wymienione dzbanki do mleka zaprojektowane są w sposób ułatwiający łatwe wlewanie do nich mleka lub śmietany co umożliwia szeroki otwór, a wyprofilowany dzióbek u góry dzbanka ułatwia sprawne i bezpieczne nalewanie mleka do kubka lub innego naczynia.

  ZALETY DZBANKÓW DO MLEKA

  Są bardzo estetyczne, przyciągają oko klienta swoim nowoczesnym i ponadczasowym wyglądem. Dzbanki do mleka są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, nadają się do zmywarek oraz bezpośrednio do mycia pod bieżącą wodą. Współczesne i nowoczesne dzbanki do mleka pozwalają łączyć je z innymi akcesoriami kuchennymi dostosowanymi do naszych potrzeb. Wykonane są ze stali nierdzewnej renomowanych firm, dopracowane są do perfekcji, z naciskiem na design i funkcjonalność, co pozwala im zajmować najwyższe miejsce wśród akcesoriów kuchennych.

  Zapraszamy zatem do naszego sklepu, bo warto zaopatrzyć się w takie urządzenia, które są bardzo trwałe i niezbędne, przez co ułatwiają nam pracę w kuchni.

  Dzbanki do mleka Znaleziono 13 produktów

  Widzisz 1 - 13 z 13 produktów