Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Kolor
  Zastosowanie
  Kolekcja
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Porcelana kawowa dla profesjonalistów, baristów, kawiarni, barów, restauracji i hoteli. Polecamy białą, klasyczną porcelanę w atrakcyjnej cenie (Ariane Brasserie), wyśmienita, grubościenna porcelana dla kawiarni z serii Ariane Amico Cafe w dwóch klasycznych kolorach (biały i czarny), intrygująca porcelana Churchill Monochrome w wyjątkowych kolorach z efektem zanurzania w szkliwie oraz retro filiżanki w kolorze białym z niebieskim rantem, przywodzące na myśl urokliwe, emaliowane naczynia, czyli Churchill Retro Blue. 

  Porcelana kawowa Znaleziono 37 produktów

  Subkategorie

  • Ariane Amico Cafe

   Seria Ariane Amico Cafe została stworzona z myślą o potrzebach profesjonalnych barów kawowych i ich klientach. Wszystkie filiżanki Amico Cafe wykonane są z grubej porcelany, dzięki której boski napój dłużej utrzymuje optymalną temperaturę, zapewniając najwyższej jakości smak i aromat. Ta seria naczyń dla kawiarni wykorzystuje klasyczny, kawiarniany kształt filiżanek, w których można serwować espresso, doppio, americano, cappucino i latte. Filiżanki dostępne są w dwóch kolorach: biały kremowy oraz czarny (czarne filiżanki mają biały środek, by kawa w nich podana lepiej się prezentowała).

  • Ariane Brasserie

   Budżetowa linia porcelany Ariane Brasserie oferuje klasyczne, białe filiżanki oraz akcesoria kawowe i herbaciane dla kawiarni, restauracji, hotelów i barów. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla gastronomii, w których ważne jest zachowanie proporcji pomiędzy ceną a jakością. Ariane Brasserie oferuje dobrej jakości, białą porcelanę w uniwersalnych kształtach, które zawsze dobrze będą prezentowały się na stole i z których przyjemnie pije się kawę. Ariane Brasserie dla baristów oferuje oprócz filiżanek, mleczniki, cukiernice, pojemnik na saszetki oraz piękny, porcelanowy imbryk do herbaty.

  • Churchill Monochrome

   Piękna, grubościenna porcelana dla kawiarni w wyjątkowych kolorach, zdobiona ręcznie i pokryta wzmocnionym szkliwem to Churchill Monochrome. Jest to nowa kolekcja filiżanek, kubków, miseczek i spodków, które mogą być uzupełnieniem trzech kolekcji Churchill Studio Prints Raku: Cynamon, Onyx i Szafir, ale równie dobrze funkcjonuje niezależnie. Intrygujący, naturalny efekt zanurzenia w barwionym szkliwie.

  • Churchill Retro Blue

   Urocza seria porcelany dla kawiarni, Churchill Retro Blue, to kolejna, intrygująca propozycja, która wzbogaci każdą prezentację i zachwyci Twoich gości. Retro Blue, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje design w stylu retro, tak wspaniale wykorzystywany w ostatnim czasie w wielu kawiarniach. Ta linia filiżanek i akcesoriów kawowych to wspaniała, szlachetna, biała porcelana ozdobiona jedynie ręcznie malowanym, niebieskim rantem. Ten minimalistyczny wzór doskonale pasuje do każdego typu wnętrza. 

  na stronie
  Widzisz 1 - 30 z 37 produktów