Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Porcelana BY BONE SUPREME jest wyjątkową, nietuzinkową kolekcją, która idealnie komponuje się z każdym nakrycie stołu nadając mu prestiżu i elegancji, a z każdego posiłku uczyni wytworne przyjęcie.

  Jest to oryginalna porcelana, gdzie każde naczynie przedstawione jest w niebanalnej formie, tworząc  prawdziwe dzieła sztuki rzemieślniczej.

  Porcelana SUPREME idealnie nadaje się do sal restauracyjnych, gdyż  zrobiona jest z najlepszych odmian porcelany, dzięki czemu posiada dużą wytrzymałość, a co za tym idzie odporność na zarysowania. Mocne szkliwo, którym jest pokryta tworzy warstwę ochronną i poprawia wydajność podczas intensywnego jej użytkowania, oraz pozwala zachować ją w nienaruszonym stanie przez długie lata. Zaprojektowana i dopasowana jest dla prawdziwych koneserów sztuki kulinarnej. Filiżanki do espresso, cappucino, talerzyki i miseczki zachwycają fakturą, kształtem i oryginalną kolorystyką. Urzekają żywymi kolorami i fakturami bliskowschodnimi, co dodaje jej jeszcze atrakcyjności. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji wygląda nietuzinkowo, przez to jest chętnie kupowana przez klientów na wyjątkowe okazje i święta, oraz na prezenty okolicznościowe. 

  Ta ciekawa porcelana trwałość i kolor  zawdzięcza odmiennym niż w przypadku porcelany podstawowej proporcjom minerałów. Wykonane z niej naczynia są nieco grubsze a  wyjątkowy dobór użytych przez producentów farb występuje w różnych kolorach i w różnych kształtach charakterystycznej spirali.

  By Bone Supreme Znaleziono 23 produktów

  Widzisz 1 - 23 z 23 produktów