Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Kolor
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Uniwersalna biała porcelana Ariane Brasserie

  Firma Ariane produkująca różnego typu porcelanę dla różnych segmentów gastronomii i dla portfeli o różnej zasobności posiada także linię budżetową, która nie zada wielkiego bólu osobie kupującej a która efektownie i elegancko będzie prezentować się na hotelowym lub restauracyjnym stole. Twórcom serii porcelanowej Brasserie przyświecało hasło UNIWERSALNOŚĆ; chcieli bowiem stworzyć linię naczyń, która swoją uniwersalnością i klasycznym kształtom będzie odpowiadała szerokiej publiczności. W tych naczyniach pokochacie tradycyjne, szerokie ranty, idealnie gładką powierzchnię oraz lekko zaokrąglone brzegi.

  Ariane Brasserie- naczynia idealne dla kateringu

  Dlaczego seria Ariane Brasserie jest chętnie wybierana przez właścicieli firm kateringowych? Ponieważ naczynia te są z jednej strony eleganckie i uniwersalne a z drugiej strony nie sprawiają większych kłopotów podczas transportu. Wiele naczyń z tej serii jest bowiem sztaplowanych, co ułatwia nie tylko ich przewożenie ale także późniejsze przechowywanie. Drugą istotną cechą są wzmocnione, zaokrąglone ranty wszystkich naczyń porcelanowych Ariane Brasserie. Są one bardziej odporne na uszkodzenia powstałe zarówno w czasie użytkowania jak i mycia w gastronomicznej zmywarce.

  Biała porcelana dla gastronomii w super cenie

  Jeśli szukasz porcelany dla swojej restauracji lub hotelu, ale jest istotna dla Ciebie atrakcyjna cena, to warto zdecydowań się na zakup naczyń porcelanowych z serii Ariane Brasserie. Naczynia z tej linii zaprojektowane zostały przez nieoceniony duet projektantów naczyń, Alain i Dominique Vavro, znanych z projektów dla innych, ekskluzywnych linii porcelanowych znanych marek. Cechą charakterystyczną naczyń Ariane Brasserie jest połączenie ducha klasycznej porcelany z szaleństwem współczesnego designu. Atrakcyjna cena w żaden sposób nie zmienia parametrów użytkowych tej serii naczyń. Posiada ona 5-letnią gwarancję na obtłuczenia.

  Ariane Brasserie Znaleziono 42 produktów

  na stronie
  Widzisz 1 - 30 z 42 produktów