Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Kolor
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Idealne rozwiązanie dla stołówek, barów, szkół, zakładów pracy - bardzo wytrzymałe i niebywale tanie szkło hartowane w kolorze białym, białe talerze deserowe, talerze obiadowe, pełne zestawy naczyń ze szkła hartowanego lidera rynku Arcoroc Restaurant.

  Naczynia ze szkła hartowanego Znaleziono 5 produktów

  Subkategorie

  • Arcoroc Restaurant

   Arcoroc Restaurant to wiodący producent naczyń białych wykonanych ze szkła hartowanego. Jest to bardzo popularna zastawa stołowa, która urzekła wielu klientów swoją wytrzymałością i świeżością. Szkło hartowane z firmy Arcoroc to dobry wybór dla firm cateringowych, szkół, urzędów, pokojów nauczycielskich, zakładów pracy, stołówek szkolnych i przedszkolnych ze względu na swoją wyjątkowo atrakcyjną cenę oraz walory użytkowe. Jeśli jesteś zainteresowany innymi produktami z serii Arcoroc Restaurant, prosimy o kontakt z naszym biurem.

  • Arcoroc Evolution

   Zastawa stołowa Ambition Evolution to klasyczne kształty i ponadczasowe wzory, które nigdy nie wyjdą z mody. Naczynia wykonane są z bardzo wytrzymałego szkła hartowanego, co czyni je idealnym wyposażeniem barów czy stołówek, które muszą operować bardzo dużą ilością naczyń w ciągu jednego dnia. Biały kolor szkła hartowanego sprawia, że zestaw Ambition Evolution bardzo ładnie prezentuje się także podczas bankietów, przyjęć, studniówek, balów maturalnych, balów noworocznych, świątecznych spotkań firmowych. Mogą również śmiało służyć jako zastawa w kuchniach firmowych, z których korzystają pracownicy lub jako zestaw stołowy w szpitalu. Ze względu na swoją atrakcyjną cenę doskonale sprawdzą się w hostelach lub hotelach serwujących swoim gościom śniadania

  Widzisz 1 - 5 z 5 produktów