Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Informacja

  Porcelana kolorowa Fine Dine jaką Państwu prezentujemy występuję w 6 odcieniach, które można łatwo ze sobą mieszać. Dzięki czemu efekt końcowy będzie wyjątkowy. Tego typu porcelana jest coraz bardziej popularna i wypiera klasyczną biel.

  Kolorowe wariacje jakie możemy zastosować wykorzystując 6 odcieni tej linii: Rubin, Opal, Turkus, Onyx, Nefryt i Agat będą wyjątkową ozdobą każdego stołu. Wysoka jakość zastosowanej przy produkcji porcelany sprawia, że jest bardzo trwała. Można myć ją w zmywarce, a także używać do podgrzewania potraw w piekarniku i kuchence mikrofalowej.

  Fine Dine Kolory Ziemi to nietuzinkowe barwy – wśród nich może znaleźć się właśnie turkus! Ta najwyższej jakości turkusowa porcelana to idealny wybór! W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie produkty FINE DINE KOLORY ZIEMI, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną zastawę na każdą okazję. Porcelana turkusowa FINE DINE jest sprzedawana zarówno na sztuki jak i w pełnych kompletach. Doskonale sprawdzi się na stole w każdym domu czy restauracji.

  Fine Dine Turkus Znaleziono 4 produktów

  Widzisz 1 - 4 z 4 produktów