Kategorie

Katalog

Włączone filtry:

  Informacja

  GABLOTY INFORMACYJNE - REKLAMĄ I PREZENTACJĄ FIRMY

  Oferowane przez nasz sklep GABLOTY INFORMACYJNE służą do pozyskania nowych klientów, poprzez promowanie konkretnej oferty, produktu czy promocji. Wykonane są z odpornych i trwałych materiałów jak; metal, aluminium lub plastik, z podświetlaną ramą oraz z magnesami umieszczonymi na tyle gabloty, które usprawniają pracę przy częstej zmianie informacji lub karty dań. Gablota informacyjna nie zajmuje dużo miejsca, jest estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości. Możliwe jest wykonanie nadruku lub naklejki z logiem.

  ZEWNĘTRZNE GABLOTY NA MENU

  Gablota na menu zewnętrzna najczęściej wieszana jest w miejscu widocznym w pobliżu wejścia do restauracji, by zachęcała przechodniów do skorzystania i zapoznania się jego ofertą. Odporna na warunki atmosferyczne i dodatkowo wyposażona w podświetlenie LED, by umożliwić widoczność również po zmierzchu. Gablota na menu to najlepszy sposób prezentacji informacji skierowanej bezpośrednio do klienta, który ma możliwość podjęcia decyzji jeszcze przed wejściem do środka lokalu.

  WEWNĘTRZNE GABLOTY NA MENU

  Sprawdzą się najlepiej w jadłodajniach, barach lub w stołówkach zakładowych, a umieszczone bezpośrednio na ścianach lub nad barem, pozwalają zapoznać się klientom z jadłospisem i ceną. Dobrze widoczna informacja z umieszczonym znakiem firmy, informacją o godzinach otwarcia i zamknięcia oraz ekspozycji menu na dany dzień, to skuteczny sposób na promowanie i reklamę swojego lokalu. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie różnorodność tych akcesoriów i ich konkurencyjna cena pomoże w dobraniu odpowiedniej gabloty.

  Gabloty na menu Znaleziono 10 produktów

  Widzisz 1 - 10 z 10 produktów