Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Kolor
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Aby nasza zastawa błyszczała na stole i pasowała do stylu i wystroju lokalu musimy ją odpowiednio dopasować. Pamiętać trzeba o ilości elementów niezbędnych do naszego zestawu i przede wszystkim z jakiego materiału jest wykonany. Z naszej oferty chcemy zaprezentować sztućce do restauracji jako proste komplety, pozbawione żłobień i fantazyjnych cięć, ale kunsztownie wykonane co zapewne są ich niezłomną zaletą. Sola Luxor to linia, która używa najlepszej stali do produkcji sztućców, co wyróżnia ją na rynku gastronomicznym.

  Sztućce SOLA LUXOR to eleganckie i praktyczne zestawy o unikatowym wyglądzie, które idealnie nadają się do codziennego użytkowania jak również znajdą zastosowanie podczas wystawnych przyjęć. Wysoki stopień polerowania nadaje im stal nierdzewna, która zawiera w swoim składzie chrom i nikiel poprawiając tym ich właściwości. To idealne połączenie elementów, które nie ulegają korozji, są przyjazne dla środowiska i zdrowe dla otoczenia. Możliwość mycia w zmywarce znacznie ułatwia utrzymanie sztućców w czystości, natomiast duża wytrzymałość spowoduje, że będziemy mogli cieszyć się kompletem noży, łyżek i widelców przez długi czas. Dlatego są to sztućce profesjonalne a doskonałość ich sprawia, że wyglądać będą jak nowe przez całe lata, co z pewnością przemawia na ich profesjonalne walory użytkowe.

  Dostępne w naszym sklepie sztućce SOLA LUXOR to łyżeczki do kawy, herbaty, deserowe, stołowe, noże i widelczyki na każdą okoliczność. Eleganckie i trwałe w połączeniu z nienagannym nakryciem stołu, to doskonałe uzupełnienie wyposażenia lokalu gastronomicznego.

  Sola Luxor Znaleziono 10 produktów

  Widzisz 1 - 10 z 10 produktów