Kategorie

Katalog

Włączone filtry:

  Informacja

  Oferowane przez nasz sklep akcesoria barmańskie są najczęściej wykorzystywane  przez profesjonalnych barmanów w restauracjach, hotelach i barach do mieszania alkoholi i szybkiego ich schładzania. Jednym z nich jest SHAKER BARMAŃSKI, który służy między innymi do  tworzenia oszałamiających miksów dla najbardziej wytrawnych smakoszy. Akcesoria barmańskie to sprzęty do urozmaicania pracy barmana i dzięki nim ich kreatywność w przygotowaniu mieszanych napoi staje  na najwyższym poziomie.


  CO TO JEST SHAKER BARMAŃSKI


  To przede wszystkim kubek z wysokiej jakości stali ze szklanicą w zestawie,  przez którą widać mieszane składniki koktajlu. W akcesoriach barmańskich znajdziemy jeszcze łyżkę zakończoną widelczykiem, sitka i  miarki przeznaczone do urozmaicenia drinków. Przykładem na stworzenie gotowego koktajlu jest prosta czynność polegająca na zmieszaniu ze sobą kilku składników alkoholowych z sokiem np. ze świeżych owoców i potrząśnięcie ich razem w złączonych do siebie kubkach.


  SHAKERY BARMAŃSKIE


  Jest prostym, nowoczesnym i  łatwym w obsłudze sprzętem do przygotowywania drinków,  koktajli i mieszanych napoi, i dlatego powinien zagościć w każdym w domowym barku. Możemy sami wykazać się niewielką kreatywnością w aranżacji swojego przyjęcia, serwując Shakerem Barmańskim niepowtarzalne drinki i świeże koktajle, zmieniać i ubarwiać ich smak, co zaskoczy nie tylko nas samych ale i naszych przyjaciół.
  Jeśli zależy Państwu, by bar kojarzył się z profesjonalizmem koniecznie należy zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia pracy barmana, które można zakupić w naszym sklepie, oraz jeśli mają Państwo pytania związane z produktami z katalogu z kategorii Shakery Barmańskie prosimy o kontakt z naszym sklepem.
  Shakery barmańskie Znaleziono 42 produktów

  na stronie
  Widzisz 1 - 30 z 42 produktów