Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Z naszej bogatej oferty zaprezentujemy Państwu najlepiej cenione i kupowane przez naszych klientów sztućce FINE DINE, znanej na świecie z produkcji mocnych i trwałych akcesoriów kuchennych. Firma ta szczyci się w szczególności wyrobami dla profesjonalnych kuchni, gdzie akcesoria muszą wyróżniać się wysoką jakością z użyciem najlepszych materiałów. Odporne na uszkodzenia mechaniczne dzięki  mocnej stali sztućce trwałe Fine Dine podbiły cały rynek gastronomiczny. Dopełniają każdą zastawę stołową i potęgują przyjemność jedzenia.

  Z kolekcji Fine Dine wyróżniają się ponadprzeciętną jakością sztućce Fine Dine LUGANO, których styl połączony z prostym zdobnictwem wywołuje niepowtarzalny efekt nakrycia stołu. Wysoki stopień polerowania nadaje im stal nierdzewna, która zawiera w swoim składzie chrom i nikiel poprawiając tym ich właściwości. To idealne połączenie elementów, które nie ulegają korozji, są przyjazne dla środowiska i zdrowe dla otoczenia. Dobrze wyważone, neutralne w smaku sztućce LUGANO spełniają wszystkie wymagane parametry odpowiadające na najwyższą światową jakość, o której świadczą setki zadowolonych klientów.
  Eleganckie i trwałe sztućce FINE DINE w połączeniu z nienagannym nakryciem stołu, to doskonałe uzupełnienie wyposażenia z górnej półki. 

  Każdy może wybrać  według własnych upodobań i na każdą okazję SZTUĆCE LUGANO, w zestawach pakowanych po 12 sztuk z każdego rodzaju. Są to łyżeczki do kawy, herbaty, deserowe, stołowe, noże i widelczyki na każdą okoliczność.

  Zapraszamy zatem najbardziej wymagających hotelarzy, restauratorów oraz klientów indywidualnych do naszego sklepu produktyhoreca.pl bo warto zapoznać się z tą ciekawą ofertą sztućców Lugano FINE DINE.
  Fine Dine Lugano Znaleziono 9 produktów

  Widzisz 1 - 9 z 9 produktów