Kategorie

Informacja

Sztućce Fine Dine Znaleziono 48 produktów

Subkategorie

 • Fine Dine Amarone
  Odpowiednie przygotowanie i nakrycie stołu jest nie lada sztuką dla gospodarza, oraz gwarancją pięknie wyglądającej całej zastawy stołowej. Obiad w rodzinnym gronie czy przyjęcie okolicznościowe nie może obyć się bez dobrych sztućców, gdzie każdy element stołowego nakrycia musi dobrze współgrać ze sobą.  Nasza oferta to delikatne, lekkie, lecz jakże trwałe i o unikalnym designie sztućce stołowe  o najwyższej światowej jakości, znanej na naszym rynku firmy Fine Dine.

  Sztućce FINE DINE  z serii Amarone to linia, która używa najlepszej stali polerowanej do swojej produkcji, co wyróżnia ją na rynku gastronomicznym. Dzięki niemieckiej stali chromowo-niklowej zapewniają gościom maksymalne bezpieczeństwo nie powodując reakcji alergicznych. Nie ulegają szybko korozji, są przyjazne dla środowiska i zdrowe dla otoczenia. Sztućce FINE DINE są kilkukrotnie polerowane, co nadaje im olśniewający blask. Wyglądają bardzo odświętnie i dodają szyku, a ich unikatowy design bez wątpienia podąża za modą. Duża liczba elementów, wysokie parametry użytkowe i  niewygórowana cena sprawia, że są najczęściej wybieranym produktem. 

  Sztućce AMARONE to odpowiednio dobrany kształt idealnie leżący w dłoni, który może całkowicie zmienić charakter nakrycia stołu.

  Kupując sztućce do restauracji należy pamiętać, że sztućce renomowanego producenta gwarantują dłuższą kontynuację danej kolekcji i zapewniają ewentualne uzupełnienie ich w każdym momencie. 
  Zapraszamy zatem do naszego sklepu, gdzie można zakupić ten wyjątkowy asortyment w opakowaniach po 12 sztuk, możliwy na "każdą kieszeń", czyli w przystępnej cenie.
 • Fine Dine Cantine
 • Fine Dine Como
 • Fine Dine Garda
 • Fine Dine Lugano
  Z naszej bogatej oferty zaprezentujemy Państwu najlepiej cenione i kupowane przez naszych klientów sztućce FINE DINE, znanej na świecie z produkcji mocnych i trwałych akcesoriów kuchennych. Firma ta szczyci się w szczególności wyrobami dla profesjonalnych kuchni, gdzie akcesoria muszą wyróżniać się wysoką jakością z użyciem najlepszych materiałów. Odporne na uszkodzenia mechaniczne dzięki  mocnej stali sztućce trwałe Fine Dine podbiły cały rynek gastronomiczny. Dopełniają każdą zastawę stołową i potęgują przyjemność jedzenia.

  Z kolekcji Fine Dine wyróżniają się ponadprzeciętną jakością sztućce Fine Dine LUGANO, których styl połączony z prostym zdobnictwem wywołuje niepowtarzalny efekt nakrycia stołu. Wysoki stopień polerowania nadaje im stal nierdzewna, która zawiera w swoim składzie chrom i nikiel poprawiając tym ich właściwości. To idealne połączenie elementów, które nie ulegają korozji, są przyjazne dla środowiska i zdrowe dla otoczenia. Dobrze wyważone, neutralne w smaku sztućce LUGANO spełniają wszystkie wymagane parametry odpowiadające na najwyższą światową jakość, o której świadczą setki zadowolonych klientów.
  Eleganckie i trwałe sztućce FINE DINE w połączeniu z nienagannym nakryciem stołu, to doskonałe uzupełnienie wyposażenia z górnej półki. 

  Każdy może wybrać  według własnych upodobań i na każdą okazję SZTUĆCE LUGANO, w zestawach pakowanych po 12 sztuk z każdego rodzaju. Są to łyżeczki do kawy, herbaty, deserowe, stołowe, noże i widelczyki na każdą okoliczność.

  Zapraszamy zatem najbardziej wymagających hotelarzy, restauratorów oraz klientów indywidualnych do naszego sklepu produktyhoreca.pl bo warto zapoznać się z tą ciekawą ofertą sztućców Lugano FINE DINE.
 • Fine Dine Navarino
na stronie
Widzisz 1 - 30 z 48 produktów