Kategorie

Informacja

Porcelana cateringowa Znaleziono 28 produktów

Subkategorie

 • Arcoroc Cadix
 • Arcoroc Everyday
 • Arcoroc Evolution
 • Arcoroc Restaurant
 • Arcoroc Trianon

  TANIA ZASTAWA STOŁOWA DO CATERINGU


  Wyśmienite jedzenie podane na eleganckich naczyniach i zadowolenie klientów, to marzenie niejednego kelnera i niejednego szefa kuchni. Do spełnienia tego marzenia doskonale nadawać się będzie niezawodna, a zarazem szykowna i elegancka, goszcząca na naszych stołach od lat, porcelana biała. Jest wizytówką niejednego lokalu gastronomicznego, gdzie zawsze wygląda zjawiskowo wprowadzając przy tym wyjątkowy klimat. Nasza oferta daje nieograniczony wybór skompletowania przez samego klienta ilości i rodzaju porcelany niezbędnej do wystroju swojego lokalu.


  ZASTAWA STOŁOWA TRIANON
  to specjalna oferta sprzedaży wychodząca na przeciw restauratorom, dająca możliwości zakupu odpowiednio trwałej, odpornej termicznie porcelany przeznaczonej do wszystkich rodzajów lokali gastronomicznych.

  Jest to tania zastawa stołowa, często kupowana przez stołówki szkolne, przedszkola, bary i restauracje ze względu na trwały materiał z jakiego została wyprodukowana. Cechuje ją wysoka temperatura wypalania, idealna gładkość glazury, a także wysoka wydolność na szok termiczny. Gwarantuje przy tym odporność na częste mycie w zmywarkach i wielokrotne używanie w kuchenkach mikrofalowych i piecach.

  Perfekcyjnie wykonana może posłużyć nam jako porcelana cateringowa, w skład której wchodzą filiżanki, kubki, półmiski, rawierki, salaterki oraz wszystkie rodzaje talerzy. Chętnie kupowana ze względu na materiał z jakiego została wyprodukowana, czyli z trwałego Opal®, który jest 3 razy bardziej wytrzymały od zwykłej porcelany hotelowej.


 • Talerze do pizzy Speciale
Widzisz 1 - 28 z 28 produktów