Kategorie

Nowe produkty

Informacja

Churchill Alchemy Ambience- porcelana z wyższej półki

Przedstawiamy Państwu stylową i elegancką serię naczyń stołowych kolekcja Churchill Alchemy Ambience. Wykończone w ponadczasowej bieli, która pasuje do różnych miejsc, to proste, ale klasyczne naczynia oferują fantastyczne możliwości ulepszenia prezentacji jedzenia, aby naprawdę zachwycić gości! Ta seria porcelanowa to nowość w katalogu porcelany Churchill, która została stworzona na podstawie linii Alchemy. Te talerze charakteryzuje bardzo elegancki, szeroki rant, który stawia tę linię w dziale porcelany VIP. Materiał, z jakiego wykonane są te naczynia to Alchemy Fine China, czyli jeszcze delikatniejsza mieszanka minerałów, z której tworzone są delikatne i wyjątkowo lekkie naczynia Churchill Alchemy Ambience.

Dodatkowo wzmocniona biała porcelana

Wielką zaletą tej linii porcelanowej jest użycie techniki Churchill Super Vitrified. Jest to opracowany przez firmę Churchill specjalny sposób szkliwienia porcelany, dzięki któremu naczynia, pomimo swej delikatności, są bardzo wytrzymałe na zarysowania, obtłuczenia oraz mikropęknięcia powstające podczas podgrzewania bądź chłodzenia talerzy. Cała kolekcja Alchemy Ambience została także zaprojektowana z myślą o zgiełku branży gastronomicznej ze wzmocnionymi walcowanymi krawędziami zwiększającymi odporność i zdolność układania w stosy. Jest to zatem unikalna propozycja dla restauracji fine dininowych, stworzonych z myślą o bardzo wymagającym kliencie o wysublimowanym podniebieniu.

Idealna prezentacja w restauracji

Nowa linia Churchill Alchemy Ambience pasuje do talerzy z poprzedniej linii Alchemy. W tej linii dostępne są takie naczynia jak: talerz płaski okrągły z trzema szerokościami rantu (standard, medium oraz bardzo szeroki rant), talerz głęboki (dwie średnice oraz trzy szerokości rantu), talerz płaski kwadratowy (dwie szerokości rantu), talerz głęboki kwadratowy (dwie szerokości rantu), filiżanka do kawy z podstawkiem, filiżanka do herbaty oraz podstawek, kubek, dwie pojemności imbryków do herbaty, duży dzbanek do kawy, mlecznik, cukiernice, naczynia na sól i pieprz, maselniczka.

W naszym sklepie internetowym istnieje możliwość realizacji zamówień specjalnych. Przy większych zamówieniach udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Churchill Alchemy Ambience Znaleziono 28 produktów

Widzisz 1 - 28 z 28 produktów