Kategorie

Informacja

Sztućce Ambition

Ambition to tysiące produktów takich jak porcelana, sztućce, akcesoria kuchenne czy barowe. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jest to polska marka, która cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów. Sztućce Ambition to atrakcyjna cena w estetycznym wyglądzie. Wszystkie sztućce wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 i na pewno będą nam służyły przez wiele lat. To dobry wybór nie tylko dla restauracji czy kawiarni ale również idealnie sprawować się będą w domowej jadalni.

Najbardziej popularne linie to Ambition Napoli, Ambition Empoli oraz Ambition Prato - to sztućce, które od wielu lat są bestselerami ze względu na swoją jakość i bardzo atrakcyjną cenę. Wybór tych sztućców to na pewno trafny wybór. Idealnie komponować się będą mogły z porcelaną jaką możemy zaoferować swoim Klientom. Ich uniwersalny kształt sprawia, że będą pasowały do nowoczesnych jak i klasycznych zastaw porcelanowych.

Sztućce Ambition Znaleziono 14 produktów

Subkategorie

  • Ambition Empoli

    Sztućce Ambition Empoli swoją uniwersalność zawdzięczają prostej formie, uzyskanej poprzez zaokrąglony kształt rączki, brak jakichkolwiek zdobień oraz subtelną gładkością powierzchni.

  • Ambition Napoli

    Sztućce Ambition Napoli swoją dużą popularność zawdzięczają wyjątkowej formie, uzyskanej poprzez przyozdobienie delikatnym wzorem. To delikatne wzornictwo zastosowane przy tej linii sprawia, że cieszy się dużą popularnością wśród Klientów zwłaszcza często kupowane jest przez restaurację, hotele i stołówki.

  • Ambition Prato

    Sztućce Ambition Prato wykonane są w całości z ręcznie polerowanej stali nierdzewnej wysokiej jakości 18/10. Seria Prato oferuje idealnie gładkie, błyszczące sztućce o uniwersalnym, eleganckim kształcie, które wspaniale komponują się na każdym stole. Rączka sztućców Prato ma kwadratowe, lekko rozszerzające się zakończenie, co sprawia, że sztućce Prato dobrze leżą w dłoni. W serii Ambition Prato występuje szeroka gama sztućców stołowych (obiadowych i deserowych) oraz sztućców do serwowania.

Widzisz 1 - 14 z 14 produktów