Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Rustic Copper Terra- piękna porcelana w zachwycającym kolorze 

  Waszej uwadze polecamy kolejną odsłonę fenomenalnych kolorów brytyjskiej porcelany GenWare z serii Terra. Jest to inspirowana naturalnymi kolorami ręcznie zdobiona porcelana, która wspaniale prezentuje się we wnętrzach industrialnych oraz minimalistycznych. Dodatkowym atutem naczyń z serii Terra jest to, że nie można spotkać dwóch identycznych naczyń! Nawet talerze o tej samej średnicy dyskretnie różnią się od siebie stopniem wybarwienia czy lekkimi przetarciami ukazującymi inne kolory. Dzięki temu otrzymujemy naczynia niebanalne, niepowtarzalne i posiadające swój jednostkowy charakter.

  Wytrzymała porcelana dla gastronomii

  Główną cechą porcelany Terra z brytyjskiej firmy Terra jest jej wyjątkowa wytrzymałość otrzymywana dzięki procesowy podwójnego wypalania w temperaturze POWYŻEJ (sic!) 1000 stopni Celsjusza. Dodatkowo każde naczynie jest całkowicie pokryte szkliwem i posiada idealnie gładką i nieskazitelną powierzchnię. Szczególna staranność, z jaką wykonywane jest szkliwienie sprawia, że w procesie używania naczyń nie powstają mikrouszkodzenia, które są siedliskiem bakterii. To także dzięki takiemu szkliwieniu na powierzchni talerzy nie widać zarysowań powstałych przez kontakt naczyń ze sztućcami bądź zmywarką gastronomiczną.

  Rustykalny urok porcelany Terra Rustic Copper

  W lokalach gastronomicznych coraz modniejszy staje się miks bardzo oszczędnego wnętrza z eksplozją kolorów na stole. Korzystając z bogatej palety naczyń Terra można stworzyć swoją własną zastawę stołową kupując kolorowe talerze serwingowe (kolor Aqua Blue) i dopełniając ten zestaw talerzami obiadowymi czy śniadaniowymi w odcieniu zardzewiałej miedzi. W naszym sklepie internetowym znajdziecie cztery kolory porcelany Terra (intensywny niebieski Aqua Blue), czarny przecierany (Black), delikatny szary (Grey) oraz ciemny, miedziany (Rustic Copper). Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem dużej ilości talerzy do swojego lokalu gastronomicznego, skontaktuj się z naszym biurem przed złożeniem zamówienia- będziemy mieć dla Ciebie atrakcyjne rabaty!

  Rustic Copper Terra Porcelain Znaleziono 18 produktów

  Widzisz 1 - 18 z 18 produktów