Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Zastosowanie

  Informacja

  W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz zaparzacze do herbaty o różnych pojemnościach oraz wykonane ze stali bądź ze szkła. Wybór odpowiedniego naczynia do zaparzania herbaty jest istotny. Należy wziąć pod uwagę to, czy herbata będzie zaparzana i podawana w tym samym naczyniu oraz czy naczynie będzie użytkowane intensywnie.

  Francuskie zaparzacze do herbaty wykonane ze stali

  Rzadko na polskich stołach goszczą imbryki do herbaty wykonane ze stali. Jest to bardzo wygodna opcja parzenia herbaty, ponieważ taki czajniczek można podgrzać na kuchni elektrycznej lub indukcyjnej (gazowa brzydko "opali" spód dookoła). Zaletą francuskiego zaparzacza stalowego jest to, że nie da się go rozbić, co może grać istotną rolę. Kolejną zaletą jest to, że naczynie można myć wielokrotnie w zmywarce i że, jeśli nie zostanie uszkodzony, nie pojawi się na nim korozja. Zwróć jednak uwagę na to, że czajniki do herbaty wykonane ze stali nie są dodatkowo izolowane, czyli całe naczynie rozgrzewa się do temperatury naparu. 

  Szklany czajnik do herbaty z sitkiem

  Oferujemy także szklane dzbanki do zaparzania herbaty, w których efektywnie prezentuje się napar. Widać tu dokładnie cały proces zaparzania i zmieniające się kolory naparu. W odpowiednim momencie można zakończyć parzenie (ważne zwłaszcza przy zielonych, krótko parzonych herbatach) poprzez wyjęcie stalowego koszyczka z liśćmi. 

  Zaparzacze do herbaty Znaleziono 16 produktów

  Widzisz 1 - 16 z 16 produktów