Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Ilość w komplecie

  Informacja

  WYTRZYMAŁA PORCELANA BY BONE


  Z oferty naszego sklepu chcemy zaprezentować Państwu jedną z najnowszych kolekcji naczyń z porcelany o wyrazistych barwach i ciekawym wzornictwie, z której można samemu stworzyć interesującą, nietuzinkową zastawę stołową przeznaczoną na każdą okoliczność. Idealna jest do serwowania dań obiadowych, potraw egzotycznych, deserów, różnego rodzaju przystawek oraz do  kawy i herbaty.
   
  Porcelana BY BONE to piękna ceramika o dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne, dlatego jej odporność na odpryski i wyszczerbienia jest bardzo duża. Kolekcja słynie z najwyższej jakości ceramiki, którą wyróżnia doskonały design, szyk i elegancja. Jest to wytrzymała porcelana dlatego szczególnie upodobana przez kucharzy i gospodynie domowe do serwowania apetycznych potraw.


  Każdy egzemplarz jest wyjątkowym dziełem sztuki cieszącym się dużym zainteresowaniem klientów. Naczynia wykańczane są ręcznie przez utalentowanych plastycznie pracowników. Charakterystycznym wzorem są nakrapiane na całej powierzchni brązowe kropki o nieregularnych kształtach, które przełamują biel porcelany i podkreślają głębie koloru, a niejednolita struktura dodaje jej atrakcyjności.

  Wytrzymała porcelana BY BONE wypalana jest w piecach w wysokiej temperaturze, co pozwala zachować ją w nienaruszonym stanie przez długie lata. Zgrabne i nie duże naczynia zapełnią okazale nie jedną przestrzeń, dzięki temu cieszyć będą oko nie jednej gospodyni domowej i niejednego szefa kuchni. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to wyjątkowa, nietuzinkowa porcelana z charakterem, która idealnie w komponuje się w każde nakrycie stołu nadając mu prestiżu i elegancji, a z każdego posiłku uczyni wytworne przyjęcie.


  Zapraszamy do naszego sklepu produktyhoreca.pl i zapoznania się z wyjątkową ofertą produktów PORCELANY BY BONE.

  By Bone Elegance Znaleziono 33 produktów

  na stronie
  Widzisz 1 - 30 z 33 produktów