Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie

  Informacja

  SZTUĆCE ETERNUM

  W szerokiej gamie asortymentu naszego sklepu znajdują się akcesoria obiadowe, które możemy dopasowywać do każdej ulubionej przez nas zastawy stołowej. Są to między innymi sztućce Eternum, których kolekcje pasują zarówno dla prestiżowych hoteli i restauracji jak i dla zwykłych gospodarstw domowych. Od ponad 100 lat produkuje te wspaniałe kolekcje sztućców belgijska firma, która cieszy się wielkim powodzeniem w śród klientów. Wyprodukowane przez nią sztućce są kute na gorąco i zrobione z najwyższej jakości stali nierdzewnej typu 18/10, dlatego po mino intensywnego używania nie tracą swojego idealnego wyglądu. Chrom zapewnia bardzo dobre właściwości antykorozyjne, natomiast nikiel sprawia, że Sztućce Eternum są zawsze w odcieniu jasnym i charakteryzują się wysokim połyskiem. Podsumowując te wszystkie zalety możemy powiedzieć, że sztućce Eternum to połączenie ciekawego designu, estetyki i najwyższej jakości materiału wraz z precyzją wykonania.

  SZTUĆCE DO RESTAURACJI

  Sztućce X15 Eternum zaprojektowane przez belgijskiego projektanta Louisa de Limburg Stiruma, charakteryzują się prostymi i wysmukłymi liniami. Sprawdzają się idealnie w hotelach i restauracjach całego świata jak i prywatnych domach stanowiąc ozdobę każdego stołu. Ich największą zaletą jest piękno wykonania i wytrzymałość dzięki zawartości 18% chromu i 10% niklu, co przekłada się bezpośrednio na ich wieloletnie używanie. Po mimo upływu lat nie tracą swojego idealnego wyglądu. Sztućce X15 są polerowane na wysoki połysk i nie ciemnieją po długo letnim używaniu, co jest za pewne ich wielką zaletą. Sztućce X15 to seria wyjątkowa, pasująca idealnie do nowoczesnego jak i tradycyjnego wzornictwa a jej minimalistyczny wygląd bez zbędnych dekoracji dopasuje się do każdego rodzaju wnętrza. Doskonale wyglądają na pięknie zastawionych stołach przy wyjątkowych okazjach takich jak: święta, wesela komunie, po elegancką kolację przy świecach lub przy innych imprezach okolicznościowych.

  SZTUĆCE DO JADALNI

  W naszym sklepie można zakupić te wytworne kolekcje w zestawach po 12 sztuk. Sztućce te są poręczne i łatwe w obsłudze, ale również piękne. Są nimi: różnego rodzaju łyżeczki np. do ciasta, herbaty czy kawy, widelczyki deserowe i stołowe oraz noże do masła, ryb, steków i wiele innych, z którymi możecie Państwo zapoznać się już szczegółowo na stronie naszego sklepu. Sztućce X15 można również z kompletować ze sztućcami z tej samej serii co tylko wzbogaci ich atrakcyjność. Można stosować je do codziennego użytku, myć ręcznie lub w zmywarkach przemysłowych oraz w wyparzarkach z dodatkiem detergentu, który im w żaden sposób nie zaszkodzi. W naszej firmie sztućce do gastronomii posiadają wszystkie atesty i certyfikaty. Zapraszamy zatem najbardziej wymagających hotelarzy, restauratorów oraz klientów indywidualnych do naszego sklepu, bo warto zaopatrzyć się w te wyjątkowe dodatki stołowe, a zakup wtedy będzie można uznać za udany.

  Eternum X15 Znaleziono 17 produktów

  Widzisz 1 - 17 z 17 produktów