Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Odpowiednie przygotowanie i nakrycie stołu jest nie lada sztuką dla gospodarza, oraz gwarancją pięknie wyglądającej całej zastawy stołowej. Obiad w rodzinnym gronie czy przyjęcie okolicznościowe nie może obyć się bez dobrych sztućców, gdzie każdy element stołowego nakrycia musi dobrze współgrać ze sobą.  Nasza oferta to delikatne, lekkie, lecz jakże trwałe i o unikalnym designie sztućce stołowe  o najwyższej światowej jakości, znanej na naszym rynku firmy Fine Dine.

  Sztućce FINE DINE  z serii Amarone to linia, która używa najlepszej stali polerowanej do swojej produkcji, co wyróżnia ją na rynku gastronomicznym. Dzięki niemieckiej stali chromowo-niklowej zapewniają gościom maksymalne bezpieczeństwo nie powodując reakcji alergicznych. Nie ulegają szybko korozji, są przyjazne dla środowiska i zdrowe dla otoczenia. Sztućce FINE DINE są kilkukrotnie polerowane, co nadaje im olśniewający blask. Wyglądają bardzo odświętnie i dodają szyku, a ich unikatowy design bez wątpienia podąża za modą. Duża liczba elementów, wysokie parametry użytkowe i  niewygórowana cena sprawia, że są najczęściej wybieranym produktem. 

  Sztućce AMARONE to odpowiednio dobrany kształt idealnie leżący w dłoni, który może całkowicie zmienić charakter nakrycia stołu.

  Kupując sztućce do restauracji należy pamiętać, że sztućce renomowanego producenta gwarantują dłuższą kontynuację danej kolekcji i zapewniają ewentualne uzupełnienie ich w każdym momencie. 
  Zapraszamy zatem do naszego sklepu, gdzie można zakupić ten wyjątkowy asortyment w opakowaniach po 12 sztuk, możliwy na "każdą kieszeń", czyli w przystępnej cenie.

  Fine Dine Amarone Znaleziono 15 produktów

  Widzisz 1 - 15 z 15 produktów