Kategorie

Informacja

Tradycyjny design Arcoroc Zenix Intensity nadaje kolekcji elegancki, trzeźwy i wyrafinowany wygląd. Szeroka krawędź tych talerzy i duża powierzchnia użytkowa sprawiają, że kolekcja Intensity firmy Arcoroc idealnie pasuje do każdego stołu obiadowego.

Dzięki wyjątkowo gładkim i nieporowatym powierzchniom, Zenix jest rewolucyjnym, nowym materiałem mineralnym i stanowi idealny materiał do produkcji naczyń stołowych. Produkty Zenix są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. W rzeczywistości naczynia Zenix są nawet trzy razy bardziej odporne na wstrząsy i odpryskiwanie niż tradycyjna porcelana.

Opływowe kształty serii Arcoroc Intensity

Wiele osób kojarzy produkty Arcoroc z tradycyjnymi, sztaplowanymi kształtami naczyń wykonanych ze szkła hartowanego. Seria Arcoroc Intensity odchodzi jednak od tej stylistyki, proponując swoim użytkownikom tradycyjne, symetryczne linie połączone z łagodnym, szerokim rantem o opływowych kształtach. Jest to ciekawa propozycja dla właścicieli restauracji, których interesuje atrakcyjna cena oraz elegancki wygląd porcelany stołowej.

Bogata gama naczyń sztaplowanych Arcoroc Intensity

Mając na uwadze wysokie wymagania, jakie są stawiane naczyniom używanym w gastronomii oraz to, że intensywne użytkowanie naczyń często kończy się stopniowym niszczeniem się naczyń oferujemy Państwu bardzo bogatą ofertę naczyń Arcoroc. Dzięki temu mogą Państwo skompletować swój własny zestaw naczyń stołowych oraz naczyń do serwowania i, co ważne, sukcesywnie uzupełniać brakujące elementy serwisu bez obawy, że naczynia za rok zostaną wycofane z rynku.

Arcoroc Intensity atrakcyjna cena

Zamawiając duże ilości naczyń w naszym sklepie internetowym mogą liczyć Państwo na rabat. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z naszym biurem w celu dokonania indywidualnej wyceny.

ARCOROC Intensity Znaleziono 2 produktów

Widzisz 1 - 2 z 2 produktów