Kategorie

Nowe produkty

Informacja

Akcesoria barowe Znaleziono 64 produktów

Subkategorie

 • Akcesoria barmańskie

  Każdy barman, by sprawnie i efektownie działać potrzebuje całą serię ważnych akcesoriów, bez których powstanie spektakularnych, kolorowych drinków byłoby niemożliwe. Przede wszystkim SHAKER. Shaker w odpowiednich rękach potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Do tego potrzebna jest cała gama miarek barmańskich i jiggerów (dwustronnych miarek), które pozwalają na odpowiednie dozowanie składników. Niezbędna będzie także wyciskarka do cytryny i limonki, tłuczki (drewniane lub plastikowe), sitko barmańskie, szufelka do lodu (koniecznie z ociekaczem), ociekacz pod szklanki czy nalewak z miarką, by za każdym razem nie odkręcać wszystkich potrzebnych butelek.

 • Łyżki barmańskie
 • Moździerze barmańskie
 • Otwieracze i korkociągi

  Korkociąg dźwigniowy, otwieracz do butelek, otwieracz do puszek - bez tych akcesoriów praca w barze, restauracji czy hotelu nie jest możliwa. Tylko solidne produkty, jakość potwierdzona przez klientów.

 • Pojemniki na wino /...

  Pojemnik na szampana to duża, stalowa misa, której zadaniem jest utrzymywanie szampana lub wina w optymalnej temperaturze po tym, jak alkohol zostanie podany do stołu. Wiaderko do szampana wypełnia się lodem, w ten sposób gwarantując niską temperaturę. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór mis na szampana lub wino. Najpopularniejszymi produktami w tej kategorii są wiaderka na wino (wykonane ze stali nierdzewnej, z uchwytami lub bez), coolery na wino oraz szerokie misy do szampana.

 • Popielniczki

  Choć dzisiaj w lokalach gastronomicznych obowiązuje zakaz palenia, to nadal klienci wychodzą na świeże powietrze, by zapalić. Aby klientom nie było nieswojo palić przed drzwiami restauracji lub w innej, wyznaczonej do tego strefie stojąc ze słoikiem na niedopałki w ręku, dobrze jest posiadać w swojej restauracji parę sztuk klasycznych, szklanych popielniczek. Liczy się każdy szczegół, jeśli celem jest zapewnienie gościom pełnego komfortu. 

 • Serwetniki

  Czy można sobie wyobrazić stół bez serwetek? W żadnej restauracji, kawiarni czy barze serwującym jedzenie nie może zabraknąć papierowych chusteczek. Zgodnie z charakterem lokalu papierowe serwetki można umieścić w klasycznym, trójkątnym serwetniku. Alternatywą dla tego rozwiązania jest kwadratowy serwetnik ze stali chromowanej. Ostatnio modnym rozwiązaniem są stojące serwetniki na nieco mniejsze, prostokątne serwetki stołowe. Tego rodzaju akcesorium zapewnia higienę oraz odpowiednie dozowanie serwetek, zapobiegając wyciąganiu wszystkich serwetek jednocześnie.

 • Shakery barmańskie
 • Stojaki na menu
na stronie
Widzisz 1 - 30 z 64 produktów