Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Porcelanowe naczynia Churchill Bamboo z delikatnym zdobieniem

  Linia bardzo wytrzymałej porcelany restauracyjnej Churchill Bamboo wyróżnia się na tle innych zestawów porcelanowych bardzo ładnym, dyskretnym zdobieniem, będącym elementem rozpoznawczym całej serii. Każde naczynie posiada delikatny relief, który wygląda jakby był wykonany za pomocą gałązki z drzewa bambusowego. Jest to bardzo ciekawy zabieg, dzięki któremu naczynia z jednej strony posiadają eleganckie, niebanalne zdobienie a jednocześnie jego kształt nawiązuje do delikatnego drzewa bambusowego i odwołuje się bezpośrednio do natury. Każde naczynie jest pieczołowicie wykończone. Linia Churchill Bamboo pięknie prezentuje się na każdym stole, dając delikatny efekt naturalnego, dyskretnego uroku, tak cenionego przez użytkowników wyjątkowej porcelany marki Churchill.

  Unikatowe talerze o niepowtarzalnym uroku

  Wielkim atutem tej linii porcelanowej jest to, że nie znajdziemy tu dwóch identycznych talerzy. Ranty talerzy, z charakterystycznym bambusowym wzorkiem otrzymują swój niepowtarzalny charakter dzięki metodzie ręcznego wykończenia zdobień. Dodatkowo linia Bamboo może pochwalić się trzema odcieniami rantów- ciemnoszary Dusk, stalowoniebieski Mist oraz dyskretnie szary biały. Talerze różnić się mogą poziomem wybarwienia i właśnie w tym leży ich niepowtarzalny charakter. Można także stworzyć swój własny, niepowtarzalny zestaw porcelanowy Churchill Bamboo mieszając różne kolory rantów.

  Churchill Bamboo- do restauracji ekskluzywnych czy casualowych?

  Jeśli zastanawiasz się nad wyborem Churchill Bamboo do swojej restauracji, to zapewne zadajesz sobie pytanie: czy ta porcelana będzie pasowała do wnętrza mojego lokalu oraz czy w odpowiedni sposób nawiązuje do serwowanego przeze mnie menu? W tym aspekcie Churchill Bamboo jest wyjątkowo uniwersalną serią naczyń- z jednej strony doskonale odnajdzie się w ekskluzywnej restauracji premium jak i w bardziej luźnych miejscach, gdyż łączy w sobie elegancję białej porcelany z naturalnym, niepowtarzanym naturalnym efektem bambusowego ryflowania.

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w celu zapoznania się z całą, bogatą ofertą naczyń Churchill Bamboo. W celu naliczenia indywidualnej zniżki, prosimy o kontakt z naszym biurem.

  Churchill Bamboo Znaleziono 49 produktów

  na stronie
  Widzisz 1 - 30 z 49 produktów