Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Niebieska porcelana Aqua Blue Terra

  Niebieska porcelana z serii Aqua Blue to najbardziej popularny kolor wśród klientów naszego sklepu internetowego. Bez wątpienia ten niebieski odcień talerzy jest urzekający! Każda prezentacja przygotowana na nim wygląda z jednej strony bardzo elegancko i minimalistycznie; z drugiej jednak rustykalny, domowy porcelany Aqua Blue przywodzi na myśl same pozytywne skojarzenia.

  Porcelana odporna na długoletnie użytkowanie

  Jeśli szukasz porcelany niebanalnej a jednocześnie posiadającej doskonałe parametry użytkowe, to Aqua Blue Terra jest serią dla Ciebie. Brytyjski producent tej porcelany zdecydował się na dwuetapowy proces wypalania (w temperaturze dochodzącej do 1300 stopni Celsjusza!). Tego rodzaju potraktowanie naczynia gwarantuje jego wysoką wytrzymałość na uszkodzenia i obtłuczenia. Dodatkowo każdy talerz jest w całości pokryty szkliwem- to z kolei zapewnia równą i idealnie gładką powierzchnię odporną nawet na mikrouszkodzenia. Zapewnia to z kolei odpowiednią higienę (bakterie i drobnoustroje nie rozwijają się w niewidocznych okiem uszkodzeniach) oraz dłuższe utrzymanie wysokiej temperatury. 

  Nic dwa razy się nie zdarza, nie ma dwóch podobnych talerzy

  Największym atutem serii Aqua Blue Terra Porcelain jest to, że nie ma w niej dwóch identycznych talerzy! Naczynia różnią się od siebie dyskretnie odcieniem, wybarwieniem czy spontanicznie powstałym w procesie wypalania i szkliwienia wzorem. Tego rodzaju niepowtarzalna zastawa stołowa jest teraz chętnie kupowana przez lokale gastronomiczne, które stawiają na indywidualizm oraz nie boją się odważnych, kolorowych prezentacji.

  Zapraszamy do sprawdzenia cen naczyń z niebieskiej serii Aqua Blue w naszym sklepie internetowym. W przypadku większych zamówień możemy zaproponować rabat. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z naszym sklepem.

  Aqua Blue Terra Porcelain  Znaleziono 18 produktów

  Widzisz 1 - 18 z 18 produktów