Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Terra Grey Porcelain- piękna porcelana w fenomenalnym, szarym kolorze

  "Jeśli porcelana, to tylko biała!" zakrzykną stołowi puryści. Nie widzieli on jednak pięknej, idealnie szkliwionej szarej porcelany marki GenWare. To kolejna odsłona porcelany z kolorem, która powinna zachwycić nie tylko poszukiwaczy porcelanowych nowinek ale także osoby szukających nowych inspiracji w zakresie ozdabiania stołu i serwowania dań. W tej chwili dostępne w naszym sklepie internetowym są następujące odcienie porcelany Genware Terra: niebieski (Aqua Blue), czarny (Black), miedziany (Rustic Copper) oraz delikatnie szary. 

  Niezwykła wytrzymałość porcelany Terra Grey

  Tak jak pozostałe produkty z linii Terra tak i Terra Grey jest synonimem wytrzymałości. Pierwszym ważnym aspektem jest proces podwójnego wypalania tych naczyń. Dzięki temu porcelana Terra GenWare jest bardziej wytrzymała na obtłuczenia i wytrzyma wielokrotne mycie w gastronomicznej zmywarce. Dodatkowo proces szkliwienia, obejmujący całe naczynie powstrzymuje powstawanie mikrouszkodzeń na powierzchni. Jest to o tyle istotne, że właśnie w mikrouszkodzeniach kumulują się bakterie, które sprawiają, że naczynie nie naprawdę czyste, a w konsekwencji bezpieczne dla naszych gości.

  Porcelana GenWare w atrakcyjnej cenie

  W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele ciekawych naczyń porcelanowych marki GenWare. Nasi klienci cenią sobie dostępny u nas wybór porcelany oraz to, że porcelanę z serii Terra można dowolnie ze sobą zestawiać i mieszać w dowolne, autorskie porcelanowe zestawy. Dla osób zainteresowanych kupnem większej liczby naczyń z kolorowej porcelany GenWare Terra zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

  Grey Terra Porcelain Znaleziono 18 produktów

  Widzisz 1 - 18 z 18 produktów