Kategorie

Informacja

Porcelana ARCOROC pomaga obudzić ducha odkrywania klientów i wpisuje się w najnowsze trendy, łącząc design, śmiałość i technologię. Wyjątkowa oferta porcelany Arcoroc obejmuje talerze o innowacyjnych kształtach, drewniane tace i pojedyncze pojemniki, wszystkie zaprojektowane w celu tworzenia wielu kombinacji i dotrzymywania kroku tej ciągle zmieniającej się koncepcji jedzenia.

Wyjątkowo wytrzymałe naczynia

Naczynia firmy Arcoroc cechuje wyjątkowa wytrzymałość na obtłuczenia, zadrapania czy mycie w gastronomicznej zmywarce. Jest tak dlatego że produkty tej firmy wykonane są z materiału mineralnego o wiele bardziej wytrzymałego niż tradycyjna porcelana. W procesie tworzenia naczyń kluczową rolę odgrywa zwiększona zawartość tlenku glinu, który podczas wypalania w wysokiej temperaturze tworzy niezwykle wytrzymałe struktury. 

Idealnie gładka powierzchnia naczyń Arcoroc

Doskonałe parametry użytkowe to nie jedyna cecha charakterystyczna naczyń Arcoroc. Dużym atutem jest także idealny, szklisty, doskonale gładki wygląd talerzy od tego producenta. Pomimo upływu czasu ta doskonale gładka powierzchnia szkliwiona nie ulega zarysowaniu ani podczas kontaktu ze sztućcami ani w procesie intensywnego mycia gastronomicznego w zmywarce. Dzięki temu naczynia Arcoroc prezentują się zawsze elegancko i nieskazitelnie.

Szeroka gama produktów Arcoroc dla stołówek i restauracji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Oferujemy szeroką gamę naczyń Arcoroc, które doskonale sprawdzą się w stołówce, barze czy restauracji. Produkty Arcoroc dostępne w naszym sklepie oferujemy w bardzo dobrej cenie a przy dużych zamówieniach przygotujemy specjalną ofertę rabatową. 

Naczynia Arcoroc Znaleziono 2 produktów

Subkategorie

 • ARCOROC Intensity

  Tradycyjny design Arcoroc Zenix Intensity nadaje kolekcji elegancki, trzeźwy i wyrafinowany wygląd. Szeroka krawędź tych talerzy i duża powierzchnia użytkowa sprawiają, że kolekcja Intensity firmy Arcoroc idealnie pasuje do każdego stołu obiadowego.

  Dzięki wyjątkowo gładkim i nieporowatym powierzchniom, Zenix jest rewolucyjnym, nowym materiałem mineralnym i stanowi idealny materiał do produkcji naczyń stołowych. Produkty Zenix są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. W rzeczywistości naczynia Zenix są nawet trzy razy bardziej odporne na wstrząsy i odpryskiwanie niż tradycyjna porcelana.

  Opływowe kształty serii Arcoroc Intensity

  Wiele osób kojarzy produkty Arcoroc z tradycyjnymi, sztaplowanymi kształtami naczyń wykonanych ze szkła hartowanego. Seria Arcoroc Intensity odchodzi jednak od tej stylistyki, proponując swoim użytkownikom tradycyjne, symetryczne linie połączone z łagodnym, szerokim rantem o opływowych kształtach. Jest to ciekawa propozycja dla właścicieli restauracji, których interesuje atrakcyjna cena oraz elegancki wygląd porcelany stołowej.

  Bogata gama naczyń sztaplowanych Arcoroc Intensity

  Mając na uwadze wysokie wymagania, jakie są stawiane naczyniom używanym w gastronomii oraz to, że intensywne użytkowanie naczyń często kończy się stopniowym niszczeniem się naczyń oferujemy Państwu bardzo bogatą ofertę naczyń Arcoroc. Dzięki temu mogą Państwo skompletować swój własny zestaw naczyń stołowych oraz naczyń do serwowania i, co ważne, sukcesywnie uzupełniać brakujące elementy serwisu bez obawy, że naczynia za rok zostaną wycofane z rynku.

  Arcoroc Intensity atrakcyjna cena

  Zamawiając duże ilości naczyń w naszym sklepie internetowym mogą liczyć Państwo na rabat. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z naszym biurem w celu dokonania indywidualnej wyceny.

 • Arcoroc Tendency

  Linia Arcoroc Tendency wykonana jest z 7-krotnie mocniejszego niż inne materiały wykorzystywane przy produkcji ​​zastawy stołowej. Absolutna odporność na zarysowania sprawia, że ​​materiał do zastawy stołowej Zenix® jest doskonałym produktem do restauracji i innych obiektów gastronomicznych. Innowacyjny, organiczny kształt Tendency inspirowany jest miękkimi krzywiznami, które widzimy w naturze.

  Wyjątkowa wytrzymałość naczyń Arcoroc Tendency

  Materiał wykorzystywany w produkcji naczyń z serii Arcoroc Tendency to ten sam opatetntowany skład Zenix®

Widzisz 1 - 2 z 2 produktów