Kategorie

Informacja

Kawa i herbata winna być serwowana w odpowiednio zaprojektowanych do tego filiżankach. Ten rodzaj porcelanowego naczynia to podstawa zastawy w każdej restauracji, hotelu, kawiarni, stołówce, barze, bistro, szkole, firmie, zakładzie pracy, urzędzie gdziekolwiek tam, gdzie liczy się eleganckie podanie ciepłego napoju. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno tanie filiżanki sztaplowane, cenione zwłaszcza przez firmy kateringowe, filiżanki z klasycznej, białej lub kremowej porcelany w sensowych cenach jak i eleganckie filiżanki kawowe i herbaciane z wyższej półki dla hoteli i restauracji ceniących sobie wyjątkowy design. Posiadamy filiżanki o różnych pojemnościach (od espresso po duże filiżanki do latte) i o różnych kształtach

Filiżanki Znaleziono 137 produktów

Subkategorie

 • Filiżanki do espresso

  Kawa espresso

  Nazwa espresso pochodzi z języka włoskiego i oznacza "wyrazisty, wyraźny”. I taka właśnie jest kawa espresso - bardzo wyrazista! Można jeszcze dodać, że jest mocna i esencjonalna. Na pewno większość zna smak tej jakże wyśmienitej kawy. Przygotowuje się ją w błyskawicznym - ekspresowym tempie. Gorąca woda pod ciśnieniem przelatuje przez zmieloną kawę, by za chwilę zmienić się w ten urzekający napar.

  Filiżanki do espresso

  W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę produktów do serwowania espresso. Filiżanki i spodki do nich, ekspresy do kawy, zaparzacze czy też spieniacze do mleka. Pochodzą one od różnych producentów ale łączy je bardzo wysoka jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. W naszym sklepie stawiamy tylko na sprawdzone i pewne marki.

  Nic tak nie pobudza do działania, jak filiżanka małej mocnej kawy. Podana w najlepszej porcelanie kawowej będzie smakować jeszcze lepiej. Warto zajrzeć do naszego sklepu i sprawdzić ofertę filiżanek do espresso.

na stronie
Widzisz 1 - 30 z 137 produktów