Kategorie

Informacja

TALERZE Z PORCELANY W NOWEJ ODSŁONIE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo niepowtarzalną w swoim pięknie kolekcję talerzy kwadratowych z porcelany, zaprojektowanych i dopasowanych dla każdych gospodarstw domowych jak również do wszelkiej działalności gastronomicznej.  Wykonane są z wysokiej jakości porcelany,  oraz przez znane marki cenione na świecie. Trwałość i kolor  zawdzięczają odpowiednim proporcjom minerałów. Nasza porcelana charakteryzuje się również wytrzymałością mechaniczną, wysoką odpornością na działanie czynników chemicznych oraz nieprzepuszczalnością dla cieczy i gazów. Nietuzinkowa forma kwadratowych talerzy z porcelany wspaniale prezentuje się na stole, a sposób podania jedzenia wpływa na ogólne wrażenia kulinarne. Eksponowane potrawy w talerzach  kwadratowych wyglądają bardzo apetycznie i pięknie komponują się na stołach z każdą inną zastawą stołową. 

TALERZE KWADRATOWE  można mieszać ze sobą, jak również  z talerzami głębokimi i deserowymi w tym samym kształcie, tworząc ciekawą kompozycję na stole. Talerz kwadratowy urzeknie każdego swoją oryginalnością a żywymi kolorami przełamie stołową nudę. Wyeksponowanie  na nim pysznego posiłku będzie zwieńczeniem naszego sukcesu. Talerze kwadratowe zagospodarują nie jedną przestrzeń i będą cieszyć oko nie jednej gospodyni domowej oraz kucharzy z niejednej restauracji.

Zapraszamy zatem do naszego sklepu, bo warto zaopatrzyć się w tą niezwykłą,  piękną a zarazem praktyczną na co dzień i od święta porcelanę talerzy kwadratowych. Oferujemy duży wybór w bardzo atrakcyjnych cenach.

Talerze kwadratowe Znaleziono 19 produktów

Widzisz 1 - 19 z 19 produktów