Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Materiał

  Informacja

  Drewniane akcesoria kuchenne służą nam od lat i nadal cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Chcemy zatem zaprezentować z naszej oferty sklepowej deski drewniane jak dotąd nie zastąpione w polskich kuchniach. Wykonane z naturalnego materiału ekologicznego, które nie wchodzi w reakcję z innymi produktami. Udowodnione jest, że drewno to surowiec ekologiczny, antybakteryjny,  nadający się do kontaktu z zdrową żywnością. Posiadamy deski drewniane w różnych kształtach, grubościach i z różnego gatunku drzewa, więc każdy znajdzie tą jedyną, nie zastąpioną pomoc w gotowaniu. Posiadamy nie tylko deski do krojenia wędlin, serów czy pieczywa, ale również do serwowania smacznych przekąsek. Są jednak takie, które są specjalnie dedykowane tylko do konkretnego produktu. 

  DESKI DO KROJENIA CHLEBA

  Ciekawym rozwiązaniem na utrzymanie porządku na blacie kuchennym są deski do krojenia chleba specjalnie wyposażone w poprzeczne rowki, gdzie wpadają tam niepotrzebne okruchy. Są to deski uniwersalne do krojenia tylko suchych produktów.

  DESKI BAMBUSOWE

  Są wykonane z prasowanej trawy bambusowej i o wiele trwalsze od desek drewnianych. W przeciwieństwie również do nich deski bambusowe są lekkie, elastyczne oraz odporne na ścieranie. Łykowata struktura deski nie pozwala podczas krojenia np. soczystych owoców, wsiąkania do środka soku. Podsumowując, każda wybrana deska do krojenia w naszym sklepie może być tą wyjątkową, a nie wygórowana cena niech zachęci Państwa do zakupu. ZAPRASZAMY

  Deski drewniane Znaleziono 30 produktów

  Widzisz 1 - 30 z 30 produktów