Kategorie

Informacja

Porcelana GenWare- nowość na polskim rynku

Marka GenWare dopiero od niedawna zagościła na polskim rynku jednak dość szybko zyskała grono wiernych fanów i entuzjastycznych zwolenników. Ten brytyjski producent porcelany został powołany do istnienia w 1965 co roku wypuszcza na rynek ponad 400 nowych produktów, dzięki czemu produkty GenWare są synonimem nowoczesności na rynku prezentacji potraw.

Odważne kolory serii Terra

Ponieważ w ostatnich latach coraz modniejsze stają się zestawy porcelanowe w odważnych kolorach, coraz więcej producentów decyduje się na poszerzenie swojej oferty o porcelanę w tym właśnie klimacie. W naszym sklepie internetowym dostępne są 4 kolory porcelany Terra: intensywny niebieski (Aqua Blue Terra), czarny (Black Terra), jasnoszary (Grey Terra) oraz zardzewiała miedź (Rustic Copper). Stylistyka naczyń z serii Terra nawiązuje do rustykalnych, ręcznie wyrabianych naczyń, które w procesie barwienia i szkliwienia otrzymują swój niepowtarzalny charakter- każde naczynie jest jedyne w swoim rodzaju i różni się od pozostałych stopniem wybarwienia czy dyskretnymi szczegółami. Dzięki temu można stworzyć własną kolekcję naczyń GenWare Terra wyczarowując niepowtarzalny klimat dla swoich gości.

Porcelana odporna na zniszczenie

Porcelana z serii Terra jest poddawana podwójnemu wypalaniu w 1320 stopniach Celsjusza, przez co jest bardzo wytrzymała na zarysowania i obtłuczenia, co jest niezwykle istotne w warunkach gastronomicznych. Talerze GenWare Terra są w całości pokryte glazurą, co zapobiega mikrouszkodzeniom oraz sprawia, że naczynia dłużej trzymają ciepło. Dodatkowym atutem naczyń Terra są specjalnie, półokrągłe brzegi naczyń, które nie są tak podatne na obtłuczenia jak standardowy, cienki brzeg talerza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. W przypadku większego zamówienia, prosimy o kontakt ze sklepem w celu przygotowania indywidualnej wyceny. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Porcelana GenWare Znaleziono 72 produktów

Subkategorie

 • Aqua Blue Terra Porcelain

  Niebieska porcelana Aqua Blue Terra

  Niebieska porcelana z serii Aqua Blue to najbardziej popularny kolor wśród klientów naszego sklepu internetowego. Bez wątpienia ten niebieski odcień talerzy jest urzekający! Każda prezentacja przygotowana na nim wygląda z jednej strony bardzo elegancko i minimalistycznie; z drugiej jednak rustykalny, domowy porcelany Aqua Blue przywodzi na myśl same pozytywne skojarzenia.

  Porcelana odporna na długoletnie użytkowanie

  Jeśli szukasz porcelany niebanalnej a jednocześnie posiadającej doskonałe parametry użytkowe, to Aqua Blue Terra jest serią dla Ciebie. Brytyjski producent tej porcelany zdecydował się na dwuetapowy proces wypalania (w temperaturze dochodzącej do 1300 stopni Celsjusza!). Tego rodzaju potraktowanie naczynia gwarantuje jego wysoką wytrzymałość na uszkodzenia i obtłuczenia. Dodatkowo każdy talerz jest w całości pokryty szkliwem- to z kolei zapewnia równą i idealnie gładką powierzchnię odporną nawet na mikrouszkodzenia. Zapewnia to z kolei odpowiednią higienę (bakterie i drobnoustroje nie rozwijają się w niewidocznych okiem uszkodzeniach) oraz dłuższe utrzymanie wysokiej temperatury. 

  Nic dwa razy się nie zdarza, nie ma dwóch podobnych talerzy

  Największym atutem serii Aqua Blue Terra Porcelain jest to, że nie ma w niej dwóch identycznych talerzy! Naczynia różnią się od siebie dyskretnie odcieniem, wybarwieniem czy spontanicznie powstałym w procesie wypalania i szkliwienia wzorem. Tego rodzaju niepowtarzalna zastawa stołowa jest teraz chętnie kupowana przez lokale gastronomiczne, które stawiają na indywidualizm oraz nie boją się odważnych, kolorowych prezentacji.

  Zapraszamy do sprawdzenia cen naczyń z niebieskiej serii Aqua Blue w naszym sklepie internetowym. W przypadku większych zamówień możemy zaproponować rabat. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z naszym sklepem.

 • Black Terra Porcelain

  Czarna porcelana- czy tylko dla odważnych?

  Kolejna niebanalna propozycja kolorystyczna od brytyjskiego producenta GenWare to Terra Black, czyli masywna, poważna porcelana w czarnym kolorze. Naczynia z tej linii nie są jednak jednolicie czarne- na niektórych kubkach widać rdzawe prześwity. Ten kolor doskonale będzie wyglądał w lokalu o charakterze industrialnym czy minimalistycznym; zarówno do kawiarni jak i do burgerowni. Choć kolor może wydawać się zaskakujący, to na pewno nie jest to opcja TYLKO dla odważnych koneserów.

  Szeroka gama naczyń Terra Black

  W tej serii dostępne są zarówno naczynia śniadaniowe i obiadowe oraz talerze serwingowe, takie jak półmiski, misy czy talerze prezentacyjne. Tworząc swój indywidualny zestaw naczyń można zatem stworzyć niepowtarzalną kolekcję, mieszając kolor czarny Terra Black z innymi kolorami z tej serii (niebieski Aqua Blue, szary Terray Grey czy odważny, industrialny, miedziany kolor Rustic Copper), decydując się na przykład na czarne talerze do podawania dań i kolorowe talerze serwingowe.

  Odporna porcelana GenWare

  Największym atutem porcelany z serii Terra Black jest jej wyjątkowa wytrzymałość. Producent tej serii porcelanowej zdecydował się na dwukrotny proces wypalania każdego naczynia. Dzięki temu naczynia są wyjątkowo wytrzymałe na zarysowania i obtłuczenia, a także dłużej trzymają ciepło. To bardzo ważny parametr dla profesjonalistów z branży HoReCa, którzy niejednokrotnie muszą wydawać wiele dań jednocześnie, dbając o ich idealny wygląd oraz odpowiednią do jedzenia temperaturę.

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz cztery odcienie porcelany z serii Terra. W przypadku składania większego zamówienia, prosimy o kontakt z biurem w celu przygotowania atrakcyjnej oferty cenowej.

 • Grey Terra Porcelain

  Terra Grey Porcelain- piękna porcelana w fenomenalnym, szarym kolorze

  "Jeśli porcelana, to tylko biała!" zakrzykną stołowi puryści. Nie widzieli on jednak pięknej, idealnie szkliwionej szarej porcelany marki GenWare. To kolejna odsłona porcelany z kolorem, która powinna zachwycić nie tylko poszukiwaczy porcelanowych nowinek ale także osoby szukających nowych inspiracji w zakresie ozdabiania stołu i serwowania dań. W tej chwili dostępne w naszym sklepie internetowym są następujące odcienie porcelany Genware Terra: niebieski (Aqua Blue), czarny (Black), miedziany (Rustic Copper) oraz delikatnie szary. 

  Niezwykła wytrzymałość porcelany Terra Grey

  Tak jak pozostałe produkty z linii Terra tak i Terra Grey jest synonimem wytrzymałości. Pierwszym ważnym aspektem jest proces podwójnego wypalania tych naczyń. Dzięki temu porcelana Terra GenWare jest bardziej wytrzymała na obtłuczenia i wytrzyma wielokrotne mycie w gastronomicznej zmywarce. Dodatkowo proces szkliwienia, obejmujący całe naczynie powstrzymuje powstawanie mikrouszkodzeń na powierzchni. Jest to o tyle istotne, że właśnie w mikrouszkodzeniach kumulują się bakterie, które sprawiają, że naczynie nie naprawdę czyste, a w konsekwencji bezpieczne dla naszych gości.

  Porcelana GenWare w atrakcyjnej cenie

  W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele ciekawych naczyń porcelanowych marki GenWare. Nasi klienci cenią sobie dostępny u nas wybór porcelany oraz to, że porcelanę z serii Terra można dowolnie ze sobą zestawiać i mieszać w dowolne, autorskie porcelanowe zestawy. Dla osób zainteresowanych kupnem większej liczby naczyń z kolorowej porcelany GenWare Terra zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

 • Rustic Copper Terra...

  Rustic Copper Terra- piękna porcelana w zachwycającym kolorze 

  Waszej uwadze polecamy kolejną odsłonę fenomenalnych kolorów brytyjskiej porcelany GenWare z serii Terra. Jest to inspirowana naturalnymi kolorami ręcznie zdobiona porcelana, która wspaniale prezentuje się we wnętrzach industrialnych oraz minimalistycznych. Dodatkowym atutem naczyń z serii Terra jest to, że nie można spotkać dwóch identycznych naczyń! Nawet talerze o tej samej średnicy dyskretnie różnią się od siebie stopniem wybarwienia czy lekkimi przetarciami ukazującymi inne kolory. Dzięki temu otrzymujemy naczynia niebanalne, niepowtarzalne i posiadające swój jednostkowy charakter.

  Wytrzymała porcelana dla gastronomii

  Główną cechą porcelany Terra z brytyjskiej firmy Terra jest jej wyjątkowa wytrzymałość otrzymywana dzięki procesowy podwójnego wypalania w temperaturze POWYŻEJ (sic!) 1000 stopni Celsjusza. Dodatkowo każde naczynie jest całkowicie pokryte szkliwem i posiada idealnie gładką i nieskazitelną powierzchnię. Szczególna staranność, z jaką wykonywane jest szkliwienie sprawia, że w procesie używania naczyń nie powstają mikrouszkodzenia, które są siedliskiem bakterii. To także dzięki takiemu szkliwieniu na powierzchni talerzy nie widać zarysowań powstałych przez kontakt naczyń ze sztućcami bądź zmywarką gastronomiczną.

  Rustykalny urok porcelany Terra Rustic Copper

  W lokalach gastronomicznych coraz modniejszy staje się miks bardzo oszczędnego wnętrza z eksplozją kolorów na stole. Korzystając z bogatej palety naczyń Terra można stworzyć swoją własną zastawę stołową kupując kolorowe talerze serwingowe (kolor Aqua Blue) i dopełniając ten zestaw talerzami obiadowymi czy śniadaniowymi w odcieniu zardzewiałej miedzi. W naszym sklepie internetowym znajdziecie cztery kolory porcelany Terra (intensywny niebieski Aqua Blue), czarny przecierany (Black), delikatny szary (Grey) oraz ciemny, miedziany (Rustic Copper). Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem dużej ilości talerzy do swojego lokalu gastronomicznego, skontaktuj się z naszym biurem przed złożeniem zamówienia- będziemy mieć dla Ciebie atrakcyjne rabaty!

na stronie
Widzisz 1 - 30 z 72 produktów