Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Materiał
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Szklanki do latte  z naszej oferty łączy wysoka jakość i estetyka wykonania. Wspaniale prezentują się w nich wszelkiego rodzaju wielowarstwowe kawy, koktajle owocowe i desery. Na chłodne dni i wieczory praktycznym i rozgrzewającym napojem jest mocna czarna kawa z dodatkiem niewielkiej ilości whiskey i brązowego cukru, czyli irlandzka Irish Coffee. Podana w odpowiedniej oprawie, czyli w małej lub większej szklance z uszkiem na stabilnej nóżce podkreśli barwę i walory tego napoju, a przede wszystkim rozgrzeje nas w miłym towarzystwie.

  Szklanka do latte to specjalna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości szkła, która wyjątkowo długo przedłuża temperaturę naszego ulubionego napoju.
  W szerokiej gamie asortymentu naszego sklepu znajdziecie Państwo wyjątkowe szklanki do latte o powierzchni idealnie gładkiej, których zastosowanie zapewnią niespotykane parametry takie jak: wytrzymałość, przezierność szkła, mycie bez zadrapań i matowienia. Świetnie pasują do każdej zastawy lub wystroju stołu, oraz wkomponują się w każde wnętrze, zarówno to nowoczesne jak i klasyczne.
  Produkty wyprodukowane przez naszych znanych producentów szkła gastronomicznego Loop-Leonardo, Pasabahce i Arcoloc pięknie prezentują nie tylko kolorowe koktajle kawowe, ale również nadają się do wielorakich zastosowań, a swoją różnorodnością ożywią nie jeden bufet i wyobraźnię niejednego konesera.
  Trwałe i praktyczne, wykonane z pięknego szkła, które łatwo utrzymać w czystości, zachowując przy tym swoją pierwotną fakturę i blask.

  Szklanki do latte Znaleziono 10 produktów

  Widzisz 1 - 10 z 10 produktów