Kategorie

Informacja

Każdy alkohol domaga się specjalnej oprawy. Kieliszek dobrany stosownie do serwowanego w nim napoju nie tylko wpłynie na odbiór wizualny ale przede wszystkim na smak. To właśnie dobre szkło wydobywa z drinka, wódki, likieru czy wina ten jedyny, wyjątkowy smak.  Kieliszki dostępne w naszym sklepie wyprodukowane są z wysokiej jakości szkła, które prezentuje się z wyjątkową gracją. Oferujemy produkty znanych marek, takich jak: Arcoroc, Pasabahce, Luminarc, Durobor oraz Ambition. Wśród naszych kieliszków znajdziesz zarówno kieliszki tanie, do codziennego użytku jak i bardziej wysublimowane kieliszki na specjalne okazje

Kieliszki Znaleziono 267 produktów

Subkategorie

 • Kieliszki degustacyjne

  Degustacyjne kieliszki do alkoholi to szklane czarki wykonane z cienkiego szkła oferujące czaszę o dużej pojemności. Dzięki tak skonstruowanemu kieliszkowi można się bacznie przyjrzeć barwie degustowanego napoju a duży kieliszek oferuje wydobycie całego bogactwa bukietu smakowego danego wina. Kieliszki degustacyjne przydatne są nie tylko podczas degustowania win w winiarni lub restauracji lecz także są podawane klientowi przed podaniem wina do stołu. Dzięki temu klient sam może się przekonać, czy konkretne wino mu odpowiada i czy nie jest zepsute. Domyślna pojemność kieliszka degustacyjnego to ok 300ml.

 • Kieliszki do likieru

  Likier winien serwowany być w małych kieliszkach o pojemności ok 40ml. Kieliszki do likieru zazwyczaj mają małą nóżkę i są miniaturą dużego, standardowego kieliszka z czaszą smukłą, rozszerzająca się ku górze. Likiery kolorowe bądź ziołowe czy ajerkoniak można także podać w kieliszkach do wódki. Tu oferujemy bardzo bogaty wybór pojemności i kształtów. Proponujemy znane i sprawdzone marki związane z produkcją szkła takie jak: Arcoroc, Luminarc, Durobor, Pasabahce, Ambition.

 • Kieliszki koktajlowe

  Nasza bardzo bogata oferta kieliszków koktajlowych zachwyci każdego barmana, miksologa czy domorosłych wielbicieli kolorowych drinków. Posiadamy szklanki i kieliszki koktajlowe wiodących firm związanych z produkcją profesjonalnego, wytrzymałego szkła barowego (Arcoroc, Durobor, Pasabahce, Genware, Chef & Sommelier) stworzone z myślą o wymaganiach estetycznych i użytkowych barów, hoteli, restauracji, pubów, kawiarni, firm cateringowych. Polecamy kieliszki koktajlowe w różnych stylach!

 • Kieliszki do koniaku

  Koniak to ciągle niedoceniony alkohol w naszym kraju a staje się coraz bardziej nowoczesny i potrafi zaskakiwać swoim bogactwem smaku. Musimy pamiętać, że oprócz tradycyjnej formy degustowania, ten wyśmienity trunek znany jest i doceniany przez najlepsze koktajl bary na całym świecie. Kieliszki do koniaku jakie mogą Państwo zakupić w naszym sklepie na pewno pozwolą wydobyć głębie smaku i niepowtarzalny aromat z tego alkoholu. Koniak spożywany powinien być bez pośpiechu - nie jest to trunek dla każdego jednak z każdym rokiem przybywa jego miłośników. Kieliszki do koniaku to doskonały pomysł na prezent - można nimi celebrować ważne uroczystości rodzinne. Wybierz profesjonalne kieliszki przeznaczone do degustacji koniaku w naszym sklepie!

 • Kieliszki do margarity

  Czy pita podczas domowego przyjęcia ze znajomymi czy podawana w barze- wyśmienita margarita musi być serwowana w odpowiednim kieliszku. Mamy tu na myśli delikatne szkło, okrągłą podstawę dla cienkiej nóżki oraz czarę szeroką u góry z charakterystycznym schodkiem po środku czaszy. A więc tequila, cytryna, triple sec w dłoń i do dzieła! Nie zapomnijcie o dekoracji z soli na brzegu kieliszka!

 • Kieliszki do martini

  Gin wymieszany w odpowiednich proporcjach z wytrawnym wermutem to nic innego jak martini. Drink ten podawany jest w kieliszku o trójkątnej czaszy. Do dekoracji służy zazwyczaj oliwka lub spiralka z cytryny. Aby móc delektować się tym drinkiem w pełnej krasie, musisz mieć klasyczne kieliszki do martini wykonane z cienkiego szkła. 

 • Kieliszki do szampana

  Smukły, wysoki kieliszek do szampana to atrybut, bez którego żadne wesele, uroczystość rodzinna, impreza noworoczna czy bożonarodzeniowa nie może się obyć. W sklepie Produkty HoReCa posiadamy szeroki wybór kieliszków do szampana, które są nieodzownym elementem wyposażenia w każdym hotelu, restauracji, kawiarni czy firmie kateringowej. Ze względu na delikatność szkła warto posiadać zapas kieliszków do szampana. Zapraszamy do zakupu klasycznych, wysokich kieliszków do szampana jak i delikatnych kieliszków o szerokiej czaszy.

 • Kieliszki do wina

  Kieliszków do wina jest nieomal tyle, co rodzajów wina. Podstawowy podział na kieliszki do wina czerwonego i białego nadal obowiązują, jednak współczesna pogoń za nowością generuje wiele nowych, inspirujących kształtów. Posiadamy kieliszki do wina białego i czerwonego, kieliszki do wina typu balon o pięknym, regularnym kształcie, kieliszki do młodych win marki Chef & Sommelier, kieliszki do Cabernet, kieliszki do Pinotage, kieliszki ze szkła cienkiego, delikatnego i nieco bardziej wzmocnionego, do wielostronnego użytku. 

 • Kieliszki do wódki

  Dobrze zmrożona wódka w pięknym, małym kieliszku to czasami właśnie to, co tygrysy lubią najbardziej...W naszym sklepie proponujemy ogromy wybór kieliszków do wódki w najróżniejszych kształtach. Proponujemy kieliszki wyglądem przypominające miniaturowe szklaneczki; mamy także typowe, proste kieliszki do shotów, w których można podawać takie cudeńka jak wściekły pies czy inne kolorowe lub warstwowe shoty; są też kieliszki ze szkła ciętego lub kieliszki o zabawnych kształtach. 

 • Kieliszki do wody

  W dzisiejszych czasach coraz częściej woda podawana jest w hotelach i restauracjach w kieliszkach. Jest to zrozumiałe, zwłaszcza w przypadku restauracji i hoteli walczących o klienta z wyższej półki. Kieliszek do wody jest zdecydowanie bardziej elegancki niż zwykła, banalna szklanka. Kieliszek do wody powinien przede wszystkim mieć większą objętość. W naszym sklepie oferujemy kieliszki w przedziale 0,3 do 0,4 litra. 

na stronie
Widzisz 1 - 30 z 267 produktów