Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Kolor
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Kolory pastelowe w tym kremowy wpływają pozytywnie na nasz nastrój, uczucie przyjemności, na przypływ energii, ale przede wszystkim wpływają na nasz apetyt. Z badań wynika również, że kolor ten zwiększa zdolność koncentracji, działa uspokajająco i sprzyja relaksowi. Ciepłe kolory pobudzają, wprowadzają harmonię i pozwalają również się wyciszyć. Dlatego nasza oferta sklepu wychodzi na przeciw tym wszystkim klientom, którzy cenią sobie tradycyjny kształt i kolor naczyń.

   Do zaoferowania mamy dla Państwa przepiękną porcelanę AMBITION IMPRESS, która nadaje się do użytku domowego jak i do każdej gastronomii. Zachwyca nas swoimi prostymi liniami, które nadają jej charakteru, a struktura zdobiąca obrzeża, czyni tę zastawę wyjątkową. Brzegi talerzyków obiadowych i deserowych ozdobione są delikatnym wytłoczonym wzorem, co wpływa na ich indywidualny wygląd.
  Jest to PORCELANA KLASYCZNA, którą cechuje  wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, oraz odporność na obtłuczenia. Designerskie filiżanki do herbaty i kawy, oraz przeróżne miseczki i talerzyki, tworzą elegancką zastawę przeznaczoną na każdą domową uroczystość, pasującą również do każdej restauracji, hotelu, kawiarni, oraz do sal bankietowych. Wybierając wyposażenie dla restauracji musimy zwracać nie tylko uwagę na wygląd naczyń, ale przede wszystkim na jakość materiału z jakiego są wykonane. Dlatego PORCELANA TRWAŁA  ma ogromne powodzenie na rynku gastronomicznym. Wykonana z najlepszych odmian glinki porcelanowej jest gwarancją udanego zakupu. Nasza KREMOWA PORCELANA IMPRESS jest również bardzo wytrzymała na zarysowania, a warstwa ochronna jaką jest pokryta poprawia wydajność podczas intensywnego jej użytkowania, oraz pozwala zachować ją w nienaruszonym stanie przez długie lata. 

  Zapraszamy zatem do naszego sklepu i zapoznanie się z całym asortymentem, w którym, porcelana Ambition Impress urzeknie i zadowoli nie jednego klienta.

  Ambition Impress Znaleziono 26 produktów

  Widzisz 1 - 26 z 26 produktów