Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Czarna porcelana- czy tylko dla odważnych?

  Kolejna niebanalna propozycja kolorystyczna od brytyjskiego producenta GenWare to Terra Black, czyli masywna, poważna porcelana w czarnym kolorze. Naczynia z tej linii nie są jednak jednolicie czarne- na niektórych kubkach widać rdzawe prześwity. Ten kolor doskonale będzie wyglądał w lokalu o charakterze industrialnym czy minimalistycznym; zarówno do kawiarni jak i do burgerowni. Choć kolor może wydawać się zaskakujący, to na pewno nie jest to opcja TYLKO dla odważnych koneserów.

  Szeroka gama naczyń Terra Black

  W tej serii dostępne są zarówno naczynia śniadaniowe i obiadowe oraz talerze serwingowe, takie jak półmiski, misy czy talerze prezentacyjne. Tworząc swój indywidualny zestaw naczyń można zatem stworzyć niepowtarzalną kolekcję, mieszając kolor czarny Terra Black z innymi kolorami z tej serii (niebieski Aqua Blue, szary Terray Grey czy odważny, industrialny, miedziany kolor Rustic Copper), decydując się na przykład na czarne talerze do podawania dań i kolorowe talerze serwingowe.

  Odporna porcelana GenWare

  Największym atutem porcelany z serii Terra Black jest jej wyjątkowa wytrzymałość. Producent tej serii porcelanowej zdecydował się na dwukrotny proces wypalania każdego naczynia. Dzięki temu naczynia są wyjątkowo wytrzymałe na zarysowania i obtłuczenia, a także dłużej trzymają ciepło. To bardzo ważny parametr dla profesjonalistów z branży HoReCa, którzy niejednokrotnie muszą wydawać wiele dań jednocześnie, dbając o ich idealny wygląd oraz odpowiednią do jedzenia temperaturę.

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz cztery odcienie porcelany z serii Terra. W przypadku składania większego zamówienia, prosimy o kontakt z biurem w celu przygotowania atrakcyjnej oferty cenowej.

  Black Terra Porcelain Znaleziono 18 produktów

  Widzisz 1 - 18 z 18 produktów