Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Zastosowanie
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Linia porcelany stołowej RAK Anna to wyśmienite połączenie elegancji i klasycznego stylu. Przełamana biel, która ma odcień kości słoniowej, delikatne zdobienia na krawędziach to znaki rozpoznawcze tej linii.  Materiał wykorzystany do produkcji posiada doskonałą odporność na wstrząsy termiczne i mechaniczne. Kolekcja porcelany Rak Anna nie wchłania tłuszczu, zapachów ani bakterii, zapewniając doskonałą higienę. Duża gama produktów to możliwość dobrania odpowiedniej kolekcji tylko dla siebie.

  Porcelana RAK Porcelain Anna jest objęta 10-letnią gwarancją na ciągłość produkcji - nie musimy się zatem obawiać, że linia to zostanie niebawem wycofana ze sprzedaży. Wszystkie produkty marki RAK nadają się do mycia w zmywarkach, używania w piekarnikach, piecach konwekcyjno-parowych i kuchenkach mikrofalowych.

  Linia porcelany stołowej RAK Anna skierowana jest nie tylko do restauracji i hoteli ale dla wszystkich miłośników tradycyjnej, klasycznej porcelany, które również okazale może wyglądać w jadalni każdego domu.

  RAK Anna Znaleziono 30 produktów

  Widzisz 1 - 30 z 30 produktów