Kategorie

Informacja

Słupki odgradzające nie należą może do pierwszej rzeczy, która przychodzi na myśl, jeśli idzie o wyposażenie restauracji, hoteli czy kawiarni lub obsługę bankietów a'la carte. Słupki odgradzające sprawdzają się podczas dużych wydarzeń, ponieważ większa ilość gości oznacza konieczność efektywnego wygradzania odpowiednich sekcji, na przykład odgrodzenie przestrzeni dla gości, wyznaczenie wejścia lub zaznaczenie, gdzie zaczyna się strefa, do której wstęp ma tylko obsługa przyjęcia. W naszym sklepie Produkty HoReCa posiadamy dwa podstawowe rodzaje słupków hotelowych: słupki odgradzające z samozwijająca się taśmą, słupki hotelowe z liną lub ze sznurem plecionym. Można dodatkowo nabyć sam sznur lub linę do słupków (jest to ułatwienie zwłaszcza w takich miejscach, gdzie nie ma dużo miejsca i zamiast ustawiać osobny słupek hotelowy można zawiesić sznur za pomocą stosownego uchwytu na ścianie). Słupki hotelowe można dopasować do swoich potrzeb, zamawiając sznur pleciony kolorowy o niestandardowej długości lub decydując się na krótszą lub dłuższą taśmę samozwijającą. Istnieje opcja wydrukowania spersonalizowanego napisu lub umieszczenia logo firmy. Druk na taśmie do słupka wykonywany jest techniką cyfrową. 

Wyposażenie hoteli i restauracji Znaleziono 89 produktów

Subkategorie

 • Catering
 • Gabloty na menu

  GABLOTY INFORMACYJNE - REKLAMĄ I PREZENTACJĄ FIRMY

  Oferowane przez nasz sklep GABLOTY INFORMACYJNE służą do pozyskania nowych klientów, poprzez promowanie konkretnej oferty, produktu czy promocji. Wykonane są z odpornych i trwałych materiałów jak; metal, aluminium lub plastik, z podświetlaną ramą oraz z magnesami umieszczonymi na tyle gabloty, które usprawniają pracę przy częstej zmianie informacji lub karty dań. Gablota informacyjna nie zajmuje dużo miejsca, jest estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości. Możliwe jest wykonanie nadruku lub naklejki z logiem.

  ZEWNĘTRZNE GABLOTY NA MENU

  Gablota na menu zewnętrzna najczęściej wieszana jest w miejscu widocznym w pobliżu wejścia do restauracji, by zachęcała przechodniów do skorzystania i zapoznania się jego ofertą. Odporna na warunki atmosferyczne i dodatkowo wyposażona w podświetlenie LED, by umożliwić widoczność również po zmierzchu. Gablota na menu to najlepszy sposób prezentacji informacji skierowanej bezpośrednio do klienta, który ma możliwość podjęcia decyzji jeszcze przed wejściem do środka lokalu.

  WEWNĘTRZNE GABLOTY NA MENU

  Sprawdzą się najlepiej w jadłodajniach, barach lub w stołówkach zakładowych, a umieszczone bezpośrednio na ścianach lub nad barem, pozwalają zapoznać się klientom z jadłospisem i ceną. Dobrze widoczna informacja z umieszczonym znakiem firmy, informacją o godzinach otwarcia i zamknięcia oraz ekspozycji menu na dany dzień, to skuteczny sposób na promowanie i reklamę swojego lokalu. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie różnorodność tych akcesoriów i ich konkurencyjna cena pomoże w dobraniu odpowiedniej gabloty.

 • Potykacze reklamowe
 • Słupki odgradzające z...

  Idealny sposób na wygradzanie stref podczas przyjęć

  Często podczas imprez plenerowych niezbędne okazuje się odpowiednie wygrodzenie stref. Przestrzeń dla obsługi bankietu, wesela czy przyjęcia plenerowego musi być wyraźnie oddzielona od miejsca przeznaczonego i dostępnego dla gości. Aby skutecznie i wyraźnie oddzielić od siebie te dwa królestwa, przydatne będą słupki odgrodzeniowe z taśmą samozwijającą. To bardzo skuteczna a jednocześnie dyskretna metoda wyznaczania szlaków komunikacyjnych, oddzielania strefy kuchennej od strefy ogólnodostępnej dla gości lub zwykłego organizowania przestrzeni w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać jej potencjał. Słupki z taśmą są jednak przede wszystkim kupowane przez właścicieli restauracji, hotelów lub firm kateringowych. Nasi klienci cenią sobie elastyczność, jaką daje samozwijająca się taśma (można rozciągnąć ją do dogodnych rozmiarów).

  Słupki z taśmą dopasowane do Twoich potrzeb

  Kolejnym istotnym parametrem jest fakt, iż możemy przygotować taśmę o niestandardowej długości. Należy naturalnie brać pod uwagę to, że taśma nie może rozwijać się w nieskończoność, ponieważ ani kaseta z taśmą ani sam słupek odgrodzeniowy by tego nie wytrzymał. Dodatkowo warto pamiętać, że dla klientów zainteresowanych nadrukiem na taśmie możemy przygotować spersonalizowane taśmy z nadrukiem cyfrowym. Nadruk może odnosić się do nazwy lub logo firmy albo do konkretnego wydarzenia, podczas którego słupki są wykorzystywane.

 • Słupki ze sznurem/z liną

  Słupki odgradzające ze sznurem to eleganckie rozwiązanie, które zastosowanie znajdują w wielu różnych miejscach. Ponieważ słupki hotelowe można dowolnie ustawiać, ich wykorzystanie jest łatwe i sprawia, że raz zakupiony zestaw słupków odrgadzających może służyć przez wiele wiele lat. Gdzie można wykorzystać słupki z liną?

  • podczas przygotowania stoiska na imprezie targowej,
  • w muzeum, urzędzie, kościele, szkole,
  • w centrum handlowym,
  • podczas bankietu, serwowania kateringu
  • w stołówkach, restauracjach, barach 
  • w przychodniach zdrowia, szpitalach, 
  • w hotelu, kinie, dyskotece, pubie
  • podczas imprez plenerowych, wesel, ślubów bankietów, przyjęć

  Do każdego słupka można dobrać stosowną linę plecioną bądź aksamitną, która występuje w wielu różnych kolorach. Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu uzyskania informacji o pełnej gamie kolorystycznej sznurów do słupków.

 • Sznury do słupków...

  Piękne, kolorowe sznury do słupków odgradzających zaopatrzone w karabińczyki złote lub srebrne. W naszej ofercie są zarówno sznury plecione, wykonane z kolorowych, plecionych, bardzo wytrzymałych sznurów jak i sznury bardzo eleganckie, aksamitne, które również występują w różnych kolorach. Istnieje możliwość wykonania sznurów aksamitnych lub plecionych na zamówienie - ich długość i kolor będzie indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta.

 • Stojaki na menu
 • Wolnostojące stojaki...
na stronie
Widzisz 1 - 30 z 89 produktów