Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał

  Informacja

  Porcelana kolorowa Fine Dine jaką Państwu prezentujemy występuję w 6 odcieniach, które można łatwo ze sobą mieszać. Dzięki czemu efekt końcowy będzie wyjątkowy. Tego typu porcelana jest coraz bardziej popularna i wypiera klasyczną biel.

  Kolorowe wariacje jakie możemy zastosować wykorzystując 6 odcieni tej linii: Rubin, Opal, Turkus, Onyx, Nefryt i Agat będą wyjątkową ozdobą każdego stołu. Wysoka jakość zastosowanej przy produkcji porcelany sprawia, że jest bardzo trwała. Można myć ją w zmywarce, a także używać do podgrzewania potraw w piekarniku i kuchence mikrofalowej.

  Fine Dine Kolory Ziemi to nietuzinkowe barwy – wśród nich może znaleźć się właśnie turkus! Ta najwyższej jakości zielonkawa porcelana to idealny wybór! W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie produkty FINE DINE KOLORY ZIEMI, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną zastawę na każdą okazję.

  Porcelana FINE DINE NEFRYT to jedna z kilku linii, które można ze sobą dowolnie łączyć tworząc niepowtarzalny urok, który zachwyci każdego. Bardzo trwała porcelana typu Vitrified odporna jest na temperaturę 180 stopni i dodatkowo posiada 5-letnią gwarancję na wyszczerbienia brzegów! Kolorowa porcelana jest coraz bardziej popularna nie tyle w lokalach usługowych ale również w domowej jadalni. Wybór FINE DINE NEFRYT ociepli każdy stół i wnętrze.

  Fine Dine Nefryt Znaleziono 6 produktów

  Widzisz 1 - 6 z 6 produktów