Kategorie

Informacja

Porcelana RAK

Porcelana RAK to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek ceramicznych na świecie. Sprzedaje swoje wyroby do ponad 150 krajów na świecie. To pełna pasji, kreatywności i niesłychanej urody porcelana zachwyca od wielu lat. Mamy to szczęście, że możemy podzielić się z Państwem ich wyrobami zapewniającymi wyjątkowe doznania kulinarne. Porcelana RAK w ofercie naszego sklepu jest do kupienia od zaraz. Sukces firmy RAK Ceramics to ambitne zarządzanie, wdrażanie właściwych strategii we właściwym czasie, determinacja, dokonywanie właściwych wyborów w zakresie dywersyfikacji a także skuteczna strategię marketingową.

Zastawa stołowa RAK

Zastawa stołowa RAK posiada wysoką zawartość tlenku glinu - jest to nowatorskie połączenie jakości, trwałości i estetyki. RAK Ceramics jest najbardziej wybieraną firmą przez szefów kuchni na całym świecie. Dzięki współpracy z grupami hotelowymi oferuje wysoką elastyczność i szeroki wybór zastawy stołowej najwyższej jakości. Porcelana RAK polecana jest nie tylko sieciom hotelowym i restauracyjnym ale również w domowej jadalni idealnie komponować się będzie z serwowanymi na niej daniami.

Porcelana Rak Znaleziono 200 produktów

Subkategorie

 • RAK Anna

  Linia porcelany stołowej RAK Anna to wyśmienite połączenie elegancji i klasycznego stylu. Przełamana biel, która ma odcień kości słoniowej, delikatne zdobienia na krawędziach to znaki rozpoznawcze tej linii.  Materiał wykorzystany do produkcji posiada doskonałą odporność na wstrząsy termiczne i mechaniczne. Kolekcja porcelany Rak Anna nie wchłania tłuszczu, zapachów ani bakterii, zapewniając doskonałą higienę. Duża gama produktów to możliwość dobrania odpowiedniej kolekcji tylko dla siebie.

  Porcelana RAK Porcelain Anna jest objęta 10-letnią gwarancją na ciągłość produkcji - nie musimy się zatem obawiać, że linia to zostanie niebawem wycofana ze sprzedaży. Wszystkie produkty marki RAK nadają się do mycia w zmywarkach, używania w piekarnikach, piecach konwekcyjno-parowych i kuchenkach mikrofalowych.

  Linia porcelany stołowej RAK Anna skierowana jest nie tylko do restauracji i hoteli ale dla wszystkich miłośników tradycyjnej, klasycznej porcelany, które również okazale może wyglądać w jadalni każdego domu.

 • RAK Banquet

  Barwa kości słoniowej porcelany RAK Banquet w połączeniu z klasyczną elegancją, funkcjonalnością i trwałością sprawiają, że jest to jedna z najbardziej popularnych linii RAK PORCELAIN. To ponad 100 pozycji, które dzięki swej uniwersalności pasować będą do każdego miejsca: szykowanej restauracji jak również do domowej jadalni.

  Zastawa RAK Banquet jak wszystkie inne produkty tej marki wykonana jest z najwyższej jakości porcelany - wykonanej z naturalnego, bezołowiowego surowca, dzięki czemu glazura nie absorbuje zapachów i bakterii. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że porcelana ta jest odporna na uszkodzenia i zarysowania, szok mechaniczny i termiczny. Porcelana stołowa RAK Banquet posiada 10-letnią gwarancję na ciągłość produkcji. Produkty te nadają się do mycia w zmywarce, użycia w piekarnikach,piecach konwekcyjno-parowych i kuchenkach mikrofalowych.

  Zakup tej zastawy stołowej na pewno będzie trafionym wyborem! Polecamy zapoznać się również z innymi produktami marki RAK PORCELAIN  w naszym sklepie.

 • RAK Evolution
 • RAK Kintzoo

  Niesamowita czarna porcelana ze złotymi elementami - tym cechuje się zupełnie wyjątkowy RAK Kintzoo. Produkty z tej linii wyglądają trochę tak jakby były pęknięte i ktoś próbował je naprawić. Ten jedyny w swoim rodzaju wygląd jest hołdem dla tradycyjnej japońskiej sztuki renowacji ceramiki.

  Porcelana RAK Kintzoo wykonana jest z najwyższej jakości porcelany z użyciem naturalnych, bezołowiowych surowców. Odporna na wysoką temperaturę, uszkodzenia i zarysowania. Wszystkie produkty tej linii można używać w piekarnikach, piecach konwekcyjno-parowych oraz myć w zmywarkach.

 • RAK Stone

  Porcelana Rak Stone to świetne kolory, świetne wzory i świetne kształty.  Powinno to wystarczyć za pełen opis tych niepowtarzalnych produktów. Ręczne wykończenia tworzą niesamowity efekt o czym mogą się Państwo przekonać przeglądając naszą ofertę. Idealna glazura naczyń zapobiega absorbcji tłuszczu, zapachu i bakterii. Wszystkie produkty tej linii mogą być myte w zmywarkach oraz kuchenkach mikforalowych (temp. do 300 stopni). Można je też przechowywać w lodówkach i zamrażarkach.

 • RAK Woodart

  Wystarczy spojrzeć na zdjęcia produktów z linii Rak Porcelain Woodart, by wystarczyło to za pełen opis. Powiedzieć, że są niepowtarzalne to zdecydowanie za mało. Jest to mała linia obejmująca tylko kilka rodzajów talerzy płaskich i głębokich -  występujących w dwóch odcieniach kolorystycznych. Ciężko przejść obok nich obojętnie. Wzory na talerzach przypominają przekrój starego drzewa - jedzenie na nich jest wyjątkowe!

  Porcelana RAK to synonim doskonałej jakości, trwałości i ponadczasowej elegancji. Produkty tej firmy zrobione są z najlepszej jakości porcelany wykonanej z naturalnego, bezołowiowego surowca - dzięki czemu nie absorbują żadnych zapachów ani bakterii. Na wszystkie produkty marki RAK Porcelain producent daje 10-letnią gwarancję na ciągłość produkcji! Możemy spokojnie korzystać ze zmywarek, piekarników, pieców konwekcyjno-parowych i kuchenkach mikrofalowych.

na stronie
Widzisz 1 - 30 z 200 produktów