Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Materiał
  Zastosowanie
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Karafki to wygodne i estetyczne naczynia szklane, do których przelewamy różnego rodzaju napoje lub wodę z butelek. Na stole karafki można dostosować do każdej zastawy stołowej, dlatego stały się bardzo popularne.

  W zależności od przeznaczenia karafki szklane posiadają różne kształty, przeważnie na dole są bardziej pękate i zakończone dłuższą szyjką. Mogą być również okrągłe, kwadratowe, prostokątne, beczułkowate lub wysmukłe. Szyjki są różnej długości i szerokości w zależności do jakiego służą napoju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo karafki do wszystkich rodzajów napojów znanych producentów na rynku gastronomicznym. Jest to doskonały sposób do podawania alkoholu, napojów orzeźwiających, wody oraz coraz częściej do podawania z karafki octu i oliwy.

  Karafki do wina i wódki wyposażone są w zasadzie zawsze w szklany, korkowy lub drewniany korek zabezpieczający zawartość przed wietrzeniem. Zdarzają się również bez korków, ale proponujemy używać je tylko w przypadku kiedy jesteśmy pewni, że wino zostanie wypite w niedługim czasie. Białe lub czerwone idealnie wygląda w przejrzystej szklanej karafce, gdzie perfekcyjnie uformowana szyjka nigdy nie dopuści do kapania i zabrudzenia stołu. Wino podane w ekskluzywnej karafce nabierze szlachetnego wyglądu i uprzyjemni niejedno spotkanie towarzyskie.

  Karafki do wody oprócz funkcji użytkowej i estetycznej spełniają rolę dekoracyjną w każdej zastawie stołowej. Wszystkie karafki z naszej oferty są solidnie wykonane, idealnie leżą w dłoniach, a ich doskonała przejrzystość sprawia, że napoje w nich podane wyglądają stylowo i elegancko zarówno w czasie wizyty gości, jak również podczas obiadu lub kolacji.

  Karafki Znaleziono 18 produktów

  Widzisz 1 - 18 z 18 produktów