Kategorie

Katalog

Informacja

Najbardziej niezawodną deską do krojenia jest deska drewniana. Wytrzymałość tego materiału jest bezsporna a dodatkowo istotnym czynnikiem jest jego naturalność. Jest to rozwiązanie stosowane od wieków i z pewnością jest to jeden z najczęściej występujących materiałów jeśli chodzi o to narzędzie kuchenne. Oferujemy deski kuchenne o różnych kształtach i o różnym przeznaczeniu. Posiadamy bardzo ciekawe lite deski do krojenia z drewna akacjowego. Tego rodzaju deska nie będzie pękać ani odkształcać się przy wielokrotnym myciu. Mamy deski do krojenia mięsa, warzyw, ziół czy pieczywa bądź serów. Niektóre deski, np do krojenia ziół występują w zestawie z nożem do siekania. Deski bambusowe (marki Ambition) są natomiast lekkie i elastyczne oraz odporne na ścieranie.

Deski do krojenia Znaleziono 32 produktów

Subkategorie

 • Deski drewniane

  Drewniane akcesoria kuchenne służą nam od lat i nadal cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Chcemy zatem zaprezentować z naszej oferty sklepowej deski drewniane jak dotąd nie zastąpione w polskich kuchniach. Wykonane z naturalnego materiału ekologicznego, które nie wchodzi w reakcję z innymi produktami. Udowodnione jest, że drewno to surowiec ekologiczny, antybakteryjny,  nadający się do kontaktu z zdrową żywnością. Posiadamy deski drewniane w różnych kształtach, grubościach i z różnego gatunku drzewa, więc każdy znajdzie tą jedyną, nie zastąpioną pomoc w gotowaniu. Posiadamy nie tylko deski do krojenia wędlin, serów czy pieczywa, ale również do serwowania smacznych przekąsek. Są jednak takie, które są specjalnie dedykowane tylko do konkretnego produktu. 

  DESKI DO KROJENIA CHLEBA

  Ciekawym rozwiązaniem na utrzymanie porządku na blacie kuchennym są deski do krojenia chleba specjalnie wyposażone w poprzeczne rowki, gdzie wpadają tam niepotrzebne okruchy. Są to deski uniwersalne do krojenia tylko suchych produktów.

  DESKI BAMBUSOWE

  Są wykonane z prasowanej trawy bambusowej i o wiele trwalsze od desek drewnianych. W przeciwieństwie również do nich deski bambusowe są lekkie, elastyczne oraz odporne na ścieranie. Łykowata struktura deski nie pozwala podczas krojenia np. soczystych owoców, wsiąkania do środka soku. Podsumowując, każda wybrana deska do krojenia w naszym sklepie może być tą wyjątkową, a nie wygórowana cena niech zachęci Państwa do zakupu. ZAPRASZAMY

 • Deski z tworzywa...
na stronie
Widzisz 1 - 30 z 32 produktów