Kategorie

Informacja

SZKLANKI DO NAPOJÓW I KOKTAJLI

Z oferty naszego sklepu chcemy zaprezentować Państwu jedne z wybranych wyrobów szklanych jakimi są szklanki wysokie do serwowania wody, soku i innych zimnych napojów, w tym alkoholowych. Szklanki do napojów i koktajli wyprodukowane przez znanych producentów szkła gastronomicznego, zachwycają dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu posiadają niepowtarzalny charakter. Wysmukła i przezroczysta szklanka wysoka  idealnie leży w dłoni, posiada odpowiedni kształt a zaprojektowana jet tak, by pasowała do każdego rodzaju zastawy, zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach. Duża pojemność szklanki sprawia łatwość  uzupełnienia  różnymi dodatkami,  jak: kostki lodu, słomki lub plastry świeżych owoców. 

SZKLANKI DO NAPOJÓW 


Szklanki nadają się do serwowania przepysznych koktajli czy łagodnych drinków alkoholowych, poprzez gęste owocowe smoothies, aż po odświeżające soki owocowe.  Chcemy również zaprezentować szklanki do drinków, które  pięknie prezentują nie tylko kolorowe koktajle alkoholowe, ale również nadają się do wielorakich zastosowań, a swoją różnorodnością ożywią nie jeden bufet i wyobraźnię niejednego konesera. Spełniają one standardy jakości wymagane w środowisku profesjonalnej gastronomii. Trwałe i praktyczne, wykonane z pięknego szkła, które łatwo utrzymać w czystości, zachowując przy tym swoją pierwotną fakturę i blask. Szklanki do drinków cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, najnowszym designem, elegancją i estetykę wykonania. Oferujemy dla naszych klientów  najkorzystniejsze ceny za najwyższą jakość szklanek wysokich do napojów i drinków,  przeznaczonych dla gastronomii, hoteli, barów i kawiarni. 

Zapraszamy zatem do naszego sklepu, bo warto zaopatrzyć się  w najnowsze na rynku szklanki do różnego rodzaju napojów,  które pozwolą nam na nieograniczone możliwości ich użytkowania.

Szklanki wysokie Znaleziono 106 produktów

na stronie
Widzisz 1 - 30 z 106 produktów