Kategorie

Nowe produkty

Informacja

Dobra organizacja miejsca pracy w kuchni to istotny element w procesie przygotowywania jedzenia. Wszystko, co ważne musi znajdować się w zasięgu ręki, musi dać się bezproblemowo dozować i być tak zabezpieczone, by jak najdłużej zachowywało świeżość i smak. Aby kuchenne szafki i półki nie były przechowalnią kartonów i pudełek, dobrze jest przechowywać mąkę, przyprawy, kasze, makarony w stworzonych do tego celu słoikach i pudełkach. To samo tyczy się kawy, herbaty, płatków śniadaniowych, a nawet drobnych suchych przekąsek, ciasteczek, bezów czy suszonych grzybów. W naszym sklepie Produkty HoReCa można znaleźć bogatą gamę słoików szklanych z pokrywą zabezpieczoną dodatkowo uszczelką, zapewniającą świeżość, smak i aromat na dłużej. Posiadamy pojemniki szklane z bambusową pokrywką, słoiki dekoracyjne, słoiki zamykane jak weki, słoiki do przechowywania okrągłe i kwadratowe. Słoiki do przechowywania znajdą swoje zastosowanie w każdej kuchni, a ze względu na swój estetyczny wygląd mogą też służyć jako dekoracja w restauracji, kawiarni czy sklepie spożywczym.

Przechowywanie Znaleziono 82 produktów

Subkategorie

  • Pojemniki ceramiczne

    Oferowane przez PRODUKTY HORECA pojemniki ceramiczne, to wielofunkcyjne naczynia, które sprawdzą się zarówno w kuchni jak i w innych miejscach gdzie potrzeba przechować produkty spożywcze.  Pojemniki ceramiczne kuchenne są również doskonałym pomysłem na prezent.

  • Pojemniki szklane

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą pojemniki kuchenne szklane. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę pojemników kuchennych, które można zastosować w każdej kuchni jak i gastronomii.

  • Pojemniki stalowe
  • Pojemniki na żywność
  • Słoiki
na stronie
Widzisz 1 - 30 z 82 produktów