Kategorie

Informacja

Szkło barowe to bardzo pojemna kategoria, w której mieści się wiele produktów niezbędnych w funkcjonowaniu każdego baru, pubu, restauracji, hotelu czy kawiarni. Któż nie lubi wypić kolorowego drinka z palemką w odpowiedniej szklance lub tequili ze stosownego kieliszka? W naszym sklepie posiadamy różne kieliszki: dostępne są bardzo charakterystyczne kieliszki degustacyjne o dużej pojemności polecane sommelierom, które sprawdzą się podczas prezentacji wykwintnych alkoholi; mocniejsze, słodkie alkohole należy podawać w małych kieliszkach do likieru; koktajle najlepiej prezentują się w wykonanych z delikatnego szkła kieliszkach koktajlowych na długiej nóżce; inne kieliszki potrzebne są do serwowania margarity; martini prezentuje się wyśmienicie w wysokich kieliszkach o trójkątnym kształcie kielicha. W naszym asortymencie są także tradycyjne kieliszki do szampana idealne na wyjątkowe okazje, bankiety noworoczne, imprezy ślubne. Mamy także kieliszki do wina białego i do wina czerwonego z firm Arcoroc, Chef & Sommelier, Luminarc, Pasabahce, Stolzle Lausitz. Każdy bar lub restauracja musi posiadać również dużą ilość kieliszków o małej pojemności do wódki. Coraz modniejsze stają się również kieliszki do wody, które skutecznie konkurują na wielu stołach z tradycyjnymi szklankami. 

Szkło gastronomiczne Znaleziono 424 produktów

Subkategorie

 • Kieliszki

  Każdy alkohol domaga się specjalnej oprawy. Kieliszek dobrany stosownie do serwowanego w nim napoju nie tylko wpłynie na odbiór wizualny ale przede wszystkim na smak. To właśnie dobre szkło wydobywa z drinka, wódki, likieru czy wina ten jedyny, wyjątkowy smak.  Kieliszki dostępne w naszym sklepie wyprodukowane są z wysokiej jakości szkła, które prezentuje się z wyjątkową gracją. Oferujemy produkty znanych marek, takich jak: Arcoroc, Pasabahce, Luminarc, Durobor oraz Ambition. Wśród naszych kieliszków znajdziesz zarówno kieliszki tanie, do codziennego użytku jak i bardziej wysublimowane kieliszki na specjalne okazje

 • Kubki GenWare

  Produkty marki Genware zostały stworzone z myślą o coraz bardziej wymagających klientach, szukających naczyń wyróżniających się i przykuwających uwagę. Firma może poszczycić się wprowadzaniem co rok około 400 nowych produktów na rynek HoReCa.

 • Kufle i szklanki do piwa

  Jak podaje Wikipedia, Wyraz piwo wywodzi się z prasłowiańskiego słowa pivo oznaczającego napitek, napój. Jak świat długi i szeroki, jest wiele różnych gatunków piwa. Choć najbardziej popularny nadal jest lager, to na rynku pojawiają się także American Pale Ale, Indian Pale Ale, stouty różnej maści, piwa pszeniczne i cydry. Każdy z tych rodzajów piwa potrzebuje odpowiedniego rodzaju szklanki, kufla lub pokalu, który wydobędzie cały potencjał smakowy tego fermentowanego trunku. Posiadamy: 

 • Szklanki

  Szklanki do restauracji

  Oprócz pięknej, porcelanowej zastawy stołowej w każdej restauracji musi znajdować się duża liczba szklanek o różnych kształtach i o różnych pojemnościach. Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę szklanek od wielu producentów. Znajdziesz u nas szklanki do napojów (te niskie i te wysokie), ciekawe kształty szklanek do drinków czy whisky (także whiskey). Niektórzy barmani potrafią podawać w szklankach także espresso z tonikiem a cukiernicy z przyjemnością przygotowują w szklankach efektowne desery.

  Odporne szło do gastronomii

  W gastronomii liczy się, oprócz wyglądu, także trwałość szkła oraz możliwość mycia go w gastronomicznych zmywarkach. Dostępne u nas szklanki do soków, drinków czy kawy w większości nadają się do mycia w zmywarce oraz z biegiem czasu nie tracą swojego blasku. W naszym sklepie znajdziesz tylko porządne szklanki dla restauracji, barów, kawiarni czy firm kateringowych. Marki dostępne u nas to: Arcoroc, Chef & Sommelier, Durobor czy turecki Pasabahce. U nas znajdziesz szklanki, które sprostają Twoim wymaganiom.

 • Kosze na szkło
na stronie
Widzisz 1 - 30 z 424 produktów