Kategorie

O nas

Nasza firma Studio Horeca powstała na kanwie naszej kilkuletniej pracy nad sklepem internetowym www.kuchennepromocje.pl. Zdobywając coraz większe doświadczenie na rynku zaopatrzenia dla domu i gastronomii, zyskując nowych detalicznych i hurtowych klientów doszliśmy do wniosku, że produkty dla restauracji, hoteli i firm kateringowych, choć są zbliżone do tych nabywanych przez gospodarstwa domowe, rządzą się jednak innymi prawami. Przede wszystkim wiemy, że porcelana dla gastronomii musi być wytrzymała, robić dobre wrażenie estetyczne oraz musi gwarantować ciągłość dostępności produktów. Chcemy, by nasz sklep internetowy www.produktyhoreca.pl był miejscem dla osób dopiero rozpoczynających kupno wyposażenia do swojej restauracji jak i dla profesjonalistów z doświadczeniem, szukającym konkretnych produktów od konkretnych producentów.

Nasz zespół

MARCIN - to internetowy zapaleniec, który dzięki niebywałemu poczuciu humoru doskonale odnajduje się w roli osoby odpowiedzialnej za kontakty z klientami. Z godnym podziwu zaangażowaniem dogląda realizacji zamówień, dniami i nocami wisi na telefonie ustalając szczegółu dostawy czy monitorując zaginione przesyłki. Jeśli masz problem, napisz do Marcina!

KRYSTYNA - siedzi i pisze. Jest odpowiedzialna za opisy produktów, kategorii, kampanii reklamowych. Regularnie przegląda cały sklep w poszukiwaniu niedociągnięć i niejasności, proponuje nowe produkty i znajduje nowości, które mogą zainteresować klientów. Dba o poprawną polszczyznę i z zamiłowaniem wstawia przecinki tam, gdzie są one niezbędne.

Przydatne Informacje

Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty i obsługa klienta były na jak najwyższym poziomie. Postaramy się pomóc we wszystkich ewentualnych problemach. Wyjaśnimy wszystkie zagadki niczym Sherlock Holmes i Doctor Watson.