Kategorie

Informacja

Barwa kości słoniowej porcelany RAK Banquet w połączeniu z klasyczną elegancją, funkcjonalnością i trwałością sprawiają, że jest to jedna z najbardziej popularnych linii RAK PORCELAIN. To ponad 100 pozycji, które dzięki swej uniwersalności pasować będą do każdego miejsca: szykowanej restauracji jak również do domowej jadalni.

Zastawa RAK Banquet jak wszystkie inne produkty tej marki wykonana jest z najwyższej jakości porcelany - wykonanej z naturalnego, bezołowiowego surowca, dzięki czemu glazura nie absorbuje zapachów i bakterii. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że porcelana ta jest odporna na uszkodzenia i zarysowania, szok mechaniczny i termiczny. Porcelana stołowa RAK Banquet posiada 10-letnią gwarancję na ciągłość produkcji. Produkty te nadają się do mycia w zmywarce, użycia w piekarnikach,piecach konwekcyjno-parowych i kuchenkach mikrofalowych.

Zakup tej zastawy stołowej na pewno będzie trafionym wyborem! Polecamy zapoznać się również z innymi produktami marki RAK PORCELAIN  w naszym sklepie.

RAK Banquet Znaleziono 59 produktów

na stronie
Widzisz 1 - 30 z 59 produktów