Kategorie

Nowe DREWNIANY POJEMNIK NA HERBATĘ EKSPRESOWĄ 259349 Pokaż większe zdjęcie

DREWNIANY POJEMNIK NA HERBATĘ EKSPRESOWĄ 259349

Nowy produkt

259349

12 Sztuki

50,61 zł • Pojemnik w formie organizera na torebki herbaty w industrialnym stylu LOFT. Z jego pomocą w wygodny i efektowny sposób możemy przechować ulubione herbaty. Dzięki pojemnikowi nie tylko zapanuje porządek w kuchni, ale również herbaty zachowają dłużej swój aromat. Pojemnik polecany jest zarówno do użytku domowego, jak i do lokali gastronomicznych. Organizer na herbaty jest również świetnym pomysłem na prezent dla miłośników tego napoju. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

   

  • PRZYDATNY - Pojemnik do przechowywania torebek herbaty. Posiada 9 przedziałek w których możemy umieścić ulubione herbaty. Pojemnik ma wymiary 24 x 24 x 7,5 cm. Przegródki mają wymiary 7 x 7 x 6 cm.
  • SOLIDNY - Pojemnik na herbatę wykonany jest z płyty MDF, posiada pokrywę w czarnym kolorze ze szkłem. Dodatkowy napis "BISTRO COFFEE BAR" umieszczony z przodu pojemnika oraz napis "BISTRO TEA" na pokrywie sprawiają, że prezentuje się bardzo efektownie. Jest trwały i odporny na uszkodzenia.
  • ZAMYKANY - Pojemnik jest zamykany, a pokrywka została umocowana na dwóch zawiasach, co zapewni komfortowe otwieranie oraz zamykanie.
  • FUNKCJONALNY - Przechowywanie herbat w herbaciarce pozwoli zachować dłużej ich aromat oraz świeżość. Dziewięć przedziałek pozwoli na oddzielenie różnych smaków herbat.
  • WYGODNY - Korzystanie z pojemnika jest bardzo wygodne, dzięki niemu uporządkujemy różne smaki i rodzaje herbat. Szklane wieczko umożliwi podejrzenie zawartości pudełka bez konieczności otwierania go.

Inne produkty w tej samej kategorii: