Kategorie

Nowe ORGANIZER OCIEKACZ NA SZTUĆCE NOŻE KUCHENNE 229013 Pokaż większe zdjęcie

ORGANIZER OCIEKACZ NA SZTUĆCE NOŻE KUCHENNE 229013

Nowy produkt

229013

12 Sztuki

28,55 zł  • KUCHENNY - Pojemnik kuchenny na sztućce, przybory i noże kuchenne. Niezwykle lekki. Pojemnik ma wymiary 14 x 14 x 23 cm.
  • UNIWERSALNY - Może służyć jako organizer lub ociekacz na umyte sztućce oraz przybory kuchenne. Dzięki niemu sztućce oraz przybory będą miały swoje miejsce.
  • WYTRZYMAŁY - Wykonany z lekkiego i zarazem wytrzymałego materiału. Pojemnik utrzymany w kolorze jasno szarym i grafitowym.
  • PRAKTYCZNY - Posiada 3 duże przegródki na łyżki, noże, widelce, łopatki itp. oraz 7 przegródek na noże i tasaki.
  • ZDEJMOWANA PODSTAWKA - Dzięki specjalnej konstrukcji przybory nie stoją w wodzie, a ta nie spływa na blat kuchenny. Wyposażony w zdejmowaną podstawką do której spływa woda.

  Ociekacz na sztućce, solidnie wykonany a zarazem lekki. Łatwy w czyszczeniu i wygodny w użytkowaniu. Posiada dużo miejsc do przechowywania. Świetnie sprawdzi się zarówno do przechowywania umytych sztućców, ale również jako organizer na przybory kuchenny. Ociekacz na sztućce utrzymany w klasycznym stylu. Będzie stanowił element dekoracyjny w każdej kuchni. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  Kolor dominujący: szary

   

Inne produkty w tej samej kategorii: