Kategorie

Nowe STALOWE SZCZYPCE KUCHENNE DO GRILLA SAŁATEK 24cm 143702 Pokaż większe zdjęcie

STALOWE SZCZYPCE KUCHENNE DO GRILLA SAŁATEK 24cm 143702

Nowy produkt

143702

48 Sztuki

11,12 zł • Szczypce kuchenne przydatne podczas obracania mięsa i innych przysmaków. Świetnie sprawdzą się podczas grillowania. Idealne do nakładania sałatek. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej.

  • PRAKTYCZNE - Szczypce kuchenne o długości 24 cm, pomocne podczas przewracania smażonych, pieczonych lub grillowanych produktów.
  • STALOWE - Wykonane w całości z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Szczypce są wytrzymałe, a zarazem lekkie.
  • WSZECHSTRONNE - Sprawdzą się do nakładania, obracania, przewracania różnych produktów. Wykorzystamy je zarówno w domu, jak i podczas grillowania. Dzięki nim z łatwością przygotujemy odpowiednie potrawy.
  • WYGODNE - Szczypce posiadają wygodną rączkę, która zapewni stabilne trzymanie. Rączka zapewni bezpieczne operowanie przyborami również przy grillu oraz pozwoli na sprawne serwowanie potraw. Możliwość zablokowania ich gdy są złożone.
  • PRZYDATNE - Szczypce kuchenne są niezwykle przydatne w codziennych czynnościach kuchennych, umożliwiając łatwe i precyzyjne chwytanie oraz obracanie potraw podczas gotowania. Ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że są niezastąpionym narzędziem w każdej kuchni.

  Szczypce kuchenne przydatne, także podczas grillowania. Dzięki nim z łatwością będziemy mogli obracać przygotowywane potrawy. Szczypce są solidnie wykonane, odpowiednio użytkowane posłużą nam długie lata. Szczypce są łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. W celu odpowiedniej konserwacji nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Inne produkty w tej samej kategorii: