Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zastosowanie
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Od kolorów występujących w porcelanie RAK Neofusion można dostać zawrotu głowy! Linia ta występuje bowiem w 6-ściu kolorach inspirowanych minerałami Ziemi: czarnym, czerwonym, bordowym, szarym, białym i ceglastym. W zależności od naszych upodobań można je dowolnie ze sobą mieszać - efekt będzie wyjątkowy!

  Każdy produkt serii RAK Neofusion ma trwałość porcelany i wygląd ceramiki, dzięki wysoce odpornej, ręcznie natryskiwanej, nieporowatej glazurze.  Musimy pamiętać, że przedmioty są ręcznie zdobione, co może prowadzić do niewielkich różnic w odcieniu i różnic między produktami.

  Dla wszystkich ceniących wysoką jakość, trwałość i ponadczasową elegancję porcelana RAK Neofusion to doskonały wybór. Perfekcyjna gładkość glazury, niepowtarzalne, naturalne kolory porcelany, a także wysoka odporność na wyszczerbienia to cechy szczególne tej wyjątkowej linii.

  Porcelana RAK jest odporna na wysokie temperatury i może być bezpiecznie stosowana w piekarnikach w temperaturze do +300oC,a  także w kuchenkach mikrofalowych.

  Dzięki niezwykle gładkiej powierzchni porcelanę RAK bardzo łatwo umyć i wyczyścić, jest dodatkowo również bardzo odporna na szok mechaniczny (5-letnia gwarancja na wyszczerbienia) oraz na szok termiczny (prosto z zamrażarki można ją włożyć do kuchenki mikrofalowej). 

  RAK Neofusion Znaleziono 52 produktów

  na stronie
  Widzisz 1 - 30 z 52 produktów