Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał
  Ilość w komplecie

  Informacja

  Porcelana BY BONE  słynie z najwyższej jakości i wytrzymałości ceramiki, jak również z różnorodnej palety barw porcelany, gdzie każdy element jej wykańczany jest ręcznie przez utalentowanych plastycznie fachowców.

  W ostatnich latach coraz częściej wykorzystuje się barwne wersje porcelany, dzięki czemu dostępne są dla klientów całe zestawy w szerokiej gamie kolorów. Żywe odcienie barw z charakterystycznym wzorem na całej powierzchni i nieregularne kształty podkreślają głębię i atrakcyjność tej niezwykłej ceramiki, która stała się hitem na rynku gastronomicznym.

  Porcelana granatowa By Bone to szyk i doskonały design w jednym. Trwała i mocna, dzięki wypalaniu w wysokiej temperaturze a jednocześnie piękna i lekka o gładkiej powierzchni szkliwa, pozbawiona porowatości, co wpływa jeszcze bardziej na estetyczny jej wygląd. Stwierdzić należy, że jest to porcelana elegancka z najwyższej półki, oraz świetna inwestycja na długie lata. Idealna na wyjątkowe okazje i święta, oraz na prezenty okolicznościowe. Sprawdzi się jako ekskluzywna zastawa do serwowania dań obiadowych, potraw egzotycznych, deserów, różnego rodzaju przystawek oraz do  podawania smacznej kawy i herbaty.

  By Bone Balance Znaleziono 34 produktów

  na stronie
  Widzisz 1 - 30 z 34 produktów